Ciekawa męska stylizacja włosów – cięcie ekstremalne

 

 

Z pewnością niewielu mężczyzn zdecydowałoby się na zafarbowanie włosów – i zarostu na twarzy… a co dopiero na zafarbowanie ich na kolor zielony. Jednak cięcie, które możecie zobaczyć na zdjęciu przypiętym do tego wpisu, decyduje się coraz więcej młodych dżentelmenów. Z boku głowy włosy ścięte są na bardzo krótko – a góra włosów odrasta do pewnej długości. Coraz więcej mężczyzn decyduje się także na noszenie pełnego zarostu, bo to wygodne i męskie rozwiązanie:- )

 

 

 

Męska fryzura dla szaleńców – co mówią o nas włosy?

 

 

To jak wyglądamy, często zdradza, jacy jesteśmy. Kiedy fundujemy sobie fryzurę jak na zdjęciu, zazwyczaj chcemy pokazać znajomym, bliskim i obcym ludziom na ulicy, jacy jesteśmy odważni i szaleni. Jacy jesteśmy wolni i niezależni. Jednak nie zawsze ludzie odbierają nasze stylistyczne chwyty tak jak byśmy tego chcieli. Czasami zamiast szaleństwa w pozytywnym sensie ludzie widzą w nas obłąkanie, a czasami myślą, że zostaliśmy ofiarami paskudnego żartu kolegów, którzy wycięli nam „coś takiego” na głowie podczas snu.

 

 

 

Męskie cięcie tylko dla odważnych… albo szalonych

 

 

Który z Was zafundowałby sobie na głowie coś takiego? Czy odważylibyście się przyjść do pracy w takich włosach, a w zasadzie – w resztkach włosów? Czy odważylibyście się przyjść w takiej fryzurze do szkoły i co powiedzieliby na to Wasi nauczyciele? Z taką fryzurą nie ma żartów – kiedy zorientujemy się, że jednak popełniliśmy błąd i wyglądamy głupio, pozostaje nam tylko i wyłącznie ogolenie głowy „na zero”. Albo peruka:- )

 

 

 

Nietypowe męskie cięcie – fryzura na jeża z długą grzywą

 

 

Fryzura jak na zdjęciu owszem, wygląda dobrze, ale dopóki włosy przycięte na krótko nie zaczną za bardzo odrastać. To fryzura, która wymaga dość częstych korekt, a w zasadzie: przycięć. Poza tym, codzienne wyrównywanie przedziałka i układanie dłuższej części włosów, stanowiących swojego rodzaju grzywkę – dla leniwego Pana może być nieco uciążliwe. Poza tym – wyobraź sobie, że wychodzisz z domu, a tu osiem w skali Beauforta. Włosy masz na czole, ich końcówki wpadają Ci do oczu… :- )

 

 

 

Męska fryzura + żel do włosów. Nadal modne?

 

 

Jeszcze jakiś czas temu, facet bez żelu na włosach był rzadkością, przynajmniej jeśli chodzi o facetów dbających o swój look. Dziś zbyt mocno wyżelowane włosy, kojarzące nam się z Cristiano Ronaldo, kojarzą nam się nieco… z obciachem. Jednak żel na męskich włosach to nic złego, dopóki z nim nie przesadzamy. Zbyt duża ilość tego specyfiku może sprawiać wrażenie, że od dawna nie myliśmy włosów. Natomiast żel kiepskiej jakości po pewnym czasie może zamienić się w sztywną masę, która zacznie się kruszyć i przypominać… łupież.

 

 

 

Niesforna męska fryzura średniej długości

 

 

U kobiety, włosy takiej długości, jakie widzimy na zdjęciu, nazwalibyśmy krótkim cięciem. Dla faceta taka długość włosów, to już długość średnia. Większość facetów nie ma ochoty na co dzień na zabawę ze stylizacją włosów, więc wolą jednak pozostać przy klasycznych krótkich fryzurach, które wymagają tylko wyłącznie mycia i odświeżania – żadnego czesania, układania, gładzenia czy tapirowania. Jeśli jednak masz ochotę zapuścić nieco swoje włosy – polecamy zrobić to samo, co pan ze zdjęcia: pozostawić włosy krótsze na dole, a pozwolić rosnąć tym na czubku głowy.

 

 

 

Męska fryzura – czy niemęska?

 

 

Kiedy spoglądasz na to zdjęcie, na pewno kojarzy Ci się ono z fanami podchodzącej pod rocka muzyki, która zdecydowanie odbiega jednak od klasyki. Faceci dziś często stawiają na fryzury, które wyglądają trochę jak z komiksów z mangą, albo ze sceny muzycznej, pod którą stoją rozszalałe z miłości nastolatki, wyznające swoje wielkie uczucia wokalistom. Zanim zdecydujesz się na taką fryzurę – takie cięcie i taki kolor, zastanów się czy warto. Czy za jakiś czas nie będziesz z przerażeniem spoglądać na zdjęcia z tą fryzurą… :- )

 

 

 

Męska fryzura – czy chłopięca fryzura?

Fryzura ze zdjęcia to raczej pomysł na włosy dla młodego chłopaka, który lubi bawić się modą i lubi bawić się swoją urodą. Mało który facet – poważny facet – zdecydowałby się na tego typu fryzurę, zwłaszcza z rozjaśnionymi akcentami jak na zdjęciu. Jeśli jednak masz ochotę się odmłodzić – i zapuścić włosy w taki sposób, by upodobnić się trochę do idola nastolatek, Justina Biebera – pamiętaj, że im dłuższe włosy, tym więcej z nimi roboty.

Krótkie fryzury męskie wciąż w modzie!

Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniej fryzury – i obawiasz się, że aby być w modzie, musisz wybrać jakieś dziwne cięcie albo zapuścić włosy – to nie musisz wcale się bać. Krótkie włosy męskie wciąż są w modzie i możesz śmiało stawiać na właśnie taką fryzurę. Fryzura jak na zdjęciu, to połączenie klasycznych krótkich włosów z nieco dłuższą górną częścią włosów, którą możesz zaczesać do góry, albo zrobić sobie przedziałek. Wszystko zależy od dnia!

Męska fryzura: średniej długości kręcone włosy i przedziałek

W świecie męskich fryzur panuje niemalże taka sama dowolność jak w świecie fryzur damskich, jednak większość facetów zdecydowanie woli pozostać przy klasycznym krótkim ścięciu. Krótkie włosy to mniej roboty, a mniej roboty to więcej czasu na przyjemności – faceci są raczej pragmatyczni i wolą spędzać czas w inny sposób niż my. Dla nas spędzanie kilku godzin tygodniowo przed lustrem to żaden problem. Nawet włosy takiej długości jak na zdjęciu, które wymagają jednak użycia grzebienia o poranku, to dla większości facetów zbyt wiele – ale sporo z nas powie: i dobrze, bo faceci lepiej wyglądają w klasycznych fryzurach męskich.