Średniej długości męskie włosy – kręcone włosy

 

 

Z kręconymi włosami zawsze jest jakiś problem. Albo źle się układają, albo trudno je rozczesać, albo po prostu należymy do tych, którzy koniecznie chcieliby mieć włosy proste – a tu hyc, natura obdarzyła nas zupełnie innym rodzajem włosów. Męskie włosy średniej długości, nieco poskręcane, kojarzą nam się często z… anielskimi włosami, zwłaszcza jeśli są to włosy w kolorze blond. Nie ma co jednak przejmować się stereotypami, jeśli średniej długości kręcone włosy Ci się podobają – nie gól się na zero, tylko dlatego, że ktoś powiedział Ci, że nie wyglądasz dobrze.

 

 

 

Fryzury męskie: długie włosy plus gęsty zarost

Jeszcze niedawno długi, męski zarost na całej twarzy, uważany był za trend, który ewidentnie odszedł do lamusa. Dziś moda na gęsty, mocny zarost na twarzy wraca z powrotem do fryzjerskiej mody. Najczęściej na tego typu zarost decydują się panowie, którzy mają długie włosy. Panowie, którzy są na tyle cierpliwi, aby systematycznie dbać i o swoje długie włosy, i o swój długi zarost, który wymaga regularnej pielęgnacji i przycinania co jakiś czas. Silny zarost kojarzy nam się z męskością.

 

Fryzury męskie – długie włosy

Rzadko spotykamy dziś panów, którzy mają tak długie włosy jak model ze zdjęcia. Jednak moda na długie męskie fryzury wciąż panuje nieustannie wśród panów, którzy gustują w muzyce rockowej i metalowej. Jeszcze jakiś czas temu długie włosy u mężczyzny kojarzyły się z totalną awangardą albo buntem przeciwko całemu światu. Dziś długie włosy u mężczyzny nikogo nie dziwią, ale wciąć wzbudzają zainteresowanie wśród płci przeciwnej, pewnie między innymi za sprawą popularnych wokalistów rockowych zespołów.