Fryzury gwiazd – nie zawsze szalone

 

 

Niektóre gwiazdy, gwiazdki i gwiazdeczki, na każdym kroku próbują pokazać i podkreślić, jak bardzo są oryginalne, niebanalne, nietuzinkowe i inne od wszystkich. Wystarczy spojrzeć na Lady Gagę, która przez to, co ze sobą wyprawia – traci fanów, bo zamiast muzyki widzą tylko gdzieś jej tyłek i dziwaczne stroje i fryzury. Oryginalna jest fryzura taka, jak u Ann na tym zdjęciu – aktorka, i to dobra aktorka, w króciutkich włosach, niczym chłopięca fryzura. Czy to nie jest oryginalniejsze niż robienie z siebie wariatki na każdym korku? Nawet wariactwa i ekstrawagancja ludziom z czasem się „przejadają”.

 

 

 

Fryzury gwiazd nie zawsze korzystne: Beyonce

 

 

Wydaje nam się czasami, że gwiazdy które mają na swoich kontach miliony dolarów, mają wokół siebie tak wielkie sztaby stylistów i specjalistów, że po prostu nie mogą wyglądać źle, zwłaszcza kiedy wybierają się na ważną imprezę, gdzie na pewno będzie mnóstwo dziennikarzy i fotografów. A tymczasem wystarczy spojrzeć na zdjęcie jednej z najbardziej znanych wokalistek świata – Beyonce – aby przekonać się, że czasami i wielcy styliści i wielkie gwiazdy popełniają fryzjerskie błędy…

 

Fryzury gwiazd: Jennifer Aniston i średniej długości włosy

 

 

Jennifer Aniston jest jedną z tych gwiazd, która w zasadzie nigdy nie zmienia swojej fryzury – skraca włosy, albo je zapuszcza, ale ciągle ma na nich takie same farby, wygląda ciągle podobnie. Mimo to – a może właśnie dlatego – zawsze wygląda korzystnie. Jeśli uda nam się trafić w swoją idealną fryzurę, trzymajmy się jej, bo zazwyczaj to wychodzi nam na dobre w porównaniu do ciągłych zmian, które niepotrzebnie sobie fundujemy.

 

 

 

Krótkie włosy w kolorze blond w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej

 

 

Jeśli myślisz o rozjaśnianiu włosów, przede wszystkim rozsądnie dobierz odcień blondu. Sprawdź – na przykład za pomocą programu graficznego do obróbki zdjęć – jaki odcień będzie najbardziej korzystny dla Twojej urody, ciepły czy może chłodny. Pamiętaj także o tym, że jeśli zabierasz się za rozjaśnianie bardzo ciemnych włosów, czeka Cię długi proces, na którym Twoje włosy co nieco ucierpią, jeśli chodzi o ich strukturę.

 

 

 

Fryzury gwiazd: Drew Barrymore

 

 

Fryzura Drew Barrymore z tego zdjęcia wygląda trochę tak, jakby aktorka w ogóle się tego dnia nie czesała – przynajmniej tak możemy stwierdzić na pierwszy rzut oka. Tak naprawdę fryzura celowo została ułożona nieco chaotycznie. Założenie było zapewne takie, że włosy miały wyglądać naturalnie, dziewczęco, delikatnie. Chaotyczny bałagan na głowie, to jeden z ostatnich fryzjerskich trendów, podobnie jak farbowanie włosów w stylu ombre.

 

 

 

Fryzury gwiazd: Miley Cyrus w kobiecej wersji

 

 

Gwiazdeczka amerykańskich seriali, którą widzicie na zdjęciu dołączonym do wpisu, ostatnio skróciła swoje włosy do ekstremalnej wersji „na chłopaka”. Z założenia chciała dzięki temu zyskać więcej kobiecości (tej dorosłej) i seksapilu. Tak naprawdę znacznie bardziej kobieco – i delikatnie – prezentowała się w długich włosach. Teraz wygląda nieco wulgarnie, zwłaszcza kiedy zakłada na siebie niekoniecznie pasujące do jej urody, mocne stylizacje.

 

 

 

Fryzury gwiazd: średniej długości włosy Kylie Minogue

 

 

Fryzury gwiazd nie zawsze są skomplikowane i zawiłe w swojej formie. Nawet zwykła fryzura może wyglądać atrakcyjnie – i nawet ze średniej długości włosów da się wyczarować coś ciekawego. Przykładem ciekawej fryzury wieczorowej wykonanej ze średniej długości włosów, jest fryzura Kylie Minogue ze zdjęcia. Jednej z najbardziej atrakcyjnych piosenkarek pochodzących z Australii.

 

Bardzo krótkie włosy – też mogą być kobiece i seksowne!

 

Jeżeli wydaje Ci się, że tylko długie kobiece włosy mogą wyglądać dostatecznie kobieco, delikatnie – i jednocześnie dodawać nam seksapilu – to tym zdjęciem wyprowadzamy Cię z błędu. Jeżeli nawet nasze ulubione gwiazdy decydują się na takie fryzury, możemy śmiało stwierdzić, że coś w nich jest. Bardzo krótkie włosy, zwłaszcza w kolorze blond, pasują idealnie do kobiety o delikatnej – ale wyrazistej urodzie, o wyrazistych rysach i konturze twarzy.

 

Fryzury gwiazd: Paris Hilton w eleganckiej fryzurze

 

 

Niektóre z nas uważają, że najlepiej wyglądają zawsze w rozpuszczonych włosach – a wszelkiego rodzaju wysokie upięcia, czy jakiekolwiek upięcia niekoniecznie dodają urody. Jednak jeśli należysz do grona tych kobiet, nie oznacza to, że zawsze musisz wyglądać tak samo. Jako przykład podsuwamy Ci fryzurę Paris Hilton – nie zależnie co uważasz na jej temat – fryzura wieczorowa, fryzura na imprezę, w której się prezentuje na załączonym do wpisu zdjęciu, wygląda naprawdę świetnie.

 

 

 

Fryzury z wybiegów – dlaczego tak rzadko je powtarzamy?

 

 

Podobnie, jak rzadko założyłybyśmy na siebie rzeczy z pewnych pokazów mody – i to nie ze względu na cenę, a na to, że nie pokazałybyśmy się w czymś takim nawet na zabawie karnawałowej… podobnie równie rzadko chciałybyśmy powtarzać fryzury, w które stylizowane są modelki z wybiegów. Dlaczego? Cóż, projektanci czasami przesadzają ze swoim artyzmem. Fryzury wyglądają bardziej jak mop do podłogi, niż kobiece włosy…