Wysoki kok dla długich włosów – wygodna fryzura

Jeśli szukasz naprawdę ciekawego pomysłu na upięcie włosów, kok który będzie wyglądał nieco inaczej niż standardowe upięcia, mamy nadzieję, że znajdziesz tą fryzurę właśnie na zdjęciach dołączonych do wpisu. „Cotton candy bun”, to kok, który został upięty wysoko. Włosy wokół są przyczesane gładko, jednak sam kok wygląda trochę jakby był okalany watą cukrową, albo był wykonany z wełnianego materiału.

Elegancka i prosta fryzura na imprezę – wysoki kucyk

 

 

Kucyk, kuc, koński ogon, ogonek – tak mówi się o fryzurach tego typu. Przeważnie związujemy włosy wysoko, kiedy w czymś miałyby nam przeszkadzać, raczej nie nosimy takiej fryzury na co dzień przy bardzo długich włosach – ponieważ mamy wówczas wrażenie, że kucyk jest ciężki. Tymczasem wystarczy zastosować prosty trick, aby we fryzurze tego typu było nam wygodnie. Im szersza gumka, tym mniej włosy nas obciążają. Kucyk można także ozdobić elegancką gumką w postaci klamry, podobnej do szerokiej bransoletki, tulejki.

 

Eleganckie upięcie na imprezę – ozdobny kucyk

 

 

Takiej fryzury, jaką prezentujemy Ci na zdjęciu dołączonym to tego posta, raczej nie wykonasz u siebie samodzielnie – chyba że jesteś wprawioną fryzjerką. Jednak kiedy wybierasz się na imprezę, przeważnie zabierasz ze sobą przyjaciółkę, prawda? A ona już, podpatrując dokładnie wzór fryzury ze zdjęcia, będzie w stanie wykonać dla Ciebie coś podobnego. To fryzura ciekawa i ozdobna – a jednocześnie mega wygodna!

 

 

 

Fryzura do szkoły i do pracy – warkocz kłos

 

 

Kiedy przychodzi lato, to z jednej strony pojawia się w nas więcej energii ze względu na docierające zewsząd promienie słońca – z drugiej strony, czasem energii zaczyna nam brakować, kiedy mamy ponad 30 stopni non stop. Zawsze chcemy wyglądać dobrze – ale nie chce nam się utrudniać sobie życia układaniem skomplikowanych fryzur. Jedną z najprostszych fryzur na co dzień, w której będziemy czuć się wygodnie, jest warkocz – który możemy wykonać na wiele sposobów.

 

 

 

Proste upięcie do ślubu – wygoda i komfort!

 

 

Zastanawiasz się nad swoją fryzurą do ślubu? Przeważnie kiedy wybieramy akcenty i wizerunek na ważne okazje, koncentrujemy się na idealnym i ciekawym wyglądzie. Często zapominamy przy tym o wygodzie i komforcie, zupełnie niesłusznie. Wyobraź sobie, że na swój ślub fundujesz sobie skomplikowany kok podtrzymywany przez kilkadziesiąt wsuwek do włosów, spryskany lakierem tak, że nie da się go nawet ścisnąć. Będzie Ci wygodnie w takich włosach? Co zrobisz, jak całość zacznie się rozpadać? Polecamy wybierać jednak prostsze i wygodniejsze zarazem rozwiązania.

 

 

 

Fryzura ślubna powinna być wygodna!

 

 

Fryzura ślubna musi być piękna. Musi nam się podobać, musi pasować do naszej stylizacji. Zazwyczaj wybieramy ją dużo wcześniej, na wiele czasu przed ślubem. Zwracajmy wówczas uwagę nie tylko na wygląd fryzury, ale także na to, czy będzie ona dla nas wygodna. W ślubnej fryzurze musimy czuć się dobrze i komfortowo, bo w końcu spędzimy w niej wiele czasu – ślub, wesele… i często noc poślubną:- )

 

 

 

Fryzura dla małej dziewczynki: wygoda przede wszystkim

 

 

Gdy mamy w planach zabranie naszej małej królewny na jakieś ważne rodzinne wyjście, zawsze chcemy by wyglądała i czuła się ślicznie. Nie stawiajmy w przypadku dziecka na bardzo skomplikowane fryzury, zwłaszcza takie naszpikowane wsuwkami i innymi „spinaczami” do włosów. Dziecko powinno czuć się komfortowo, dlatego zawsze stawiaj na fryzury wygodne, które po harcach i zabawach da się szybko poprawić, jeśli będzie taka konieczność.

 

 

 

Odrobina chaosu na głowie jeszcze nikomu nie zaszkodziła:- )

 

 

Fryzury, które możemy podglądać na stronach poświęconych fryzjerstwu i stylizacji włosów, a także na blogach, w czasopismach, coraz częściej zdradzają pewną przewrotną tendencję… Są coraz bardziej chaotyczne! Już nie upinamy włosów w taki sposób by każdy włosek miał swoje uprzednio zaplanowane miejsce, możemy pozwolić sobie na trochę szaleństwa, a fryzura poza tym, że ma dobrze wyglądać – ma być też dla nas wygodna. Dotyczy to nie tylko tego co mamy na głowie na co dzień – ale i podczas ważnych uroczystości i okazji, chociażby takich jak ślub.

 

 

 

Krótkie włosy mogą być kobiece!

 

 

Krótkie fryzury są wygodne. Są wygodne, bo w lato nie grzeją nas dodatkowo jak włosy sięgające do połowy pleców, a zimą nie elektryzują nam się tak strasznie od swetrów i sweterków. Czasem uważamy, że to fryzury zarezerwowane tylko dla mężczyzn – niesłusznie, bo w krótkich włosach także możemy wyglądać kobieco – zwłaszcza jeśli same jesteśmy wystarczająco kobiece. Spójrz na zdjęcie!

 

 

 

Prosty kok – fryzura do pracy, długie włosy

 

 

Lato to czas, kiedy w naszych fryzurach poza ciekawym i eleganckim, estetycznym wyglądem, liczy się coś jeszcze. Rzadko o tym mówimy, rzadko czytamy na ten temat kiedy przeglądamy artykuły czy innego typu teksty o fryzurach – ale w lato zależy nam także na tym, aby włosy dodatkowo nas nie grzały. Zwłaszcza, że mamy w Polsce coraz bardziej egzotyczny klimat, że czasem trudno wytrzymać nam nawet w skąpym bikini na plaży nad morzem! Fryzura, która idealnie sprawdza się w letnich upalnych klimatach, jest prosty kok jak na zdjęciu – idealny do pracy, do szkoły, dla włosów średniej długości i długich.