Elegancki kok i warkocze z boku głowy – długie włosy

Kok, który zaprezentowany jest na tutorialu, doskonale nadaje się na każdą okazję. Będzie wyglądać dobrze na ślubie, weselu, rodzinnym ważnym spotkaniu, na randce… ale dzięki swojej prostocie i łatwości wykonania, możemy sobie zafundować taką fryzurę na co dzień, na przykład do pracy. Na fotkach, na komplecie zdjęć, możesz zobaczyć jak wykonać taką fryzurę krok po kroku, zaczynając od warkoczy a kończąc na prostym eleganckim koku.

Kilka pomysłów na warkocz – długie włosy

Warkocz, to jedna z najprostszych fryzur, które często potrafią wykonać samodzielnie nawet małe dziewczynki. Warkocze mogą pojawić się na naszych głowach także w bardziej zaawansowanych formach. Są to sploty włosów z kucyka, bezpośrednie, albo ozdoba do różnego rodzaju upięć. Na zdjęciach dołączonych do wpisu, połączonych w kompozycję, możecie zobaczyć kilka pomysłów na wykonanie warkoczy.

Długie, rozpuszczone włosy ozdobione warkoczami

Jeśli interesujesz się najnowszymi trendami we fryzjerstwie, na pewno natknęłaś się na zdjęcia przeplatanek utworzonych z długich włosów, takich jak na zdjęciu po lewej na dole. Pomysł z utworzeniem warkoczyków z pasm, które ze sobą przeplatamy, to ciekawy i oryginalny pomysł na fryzurę dosłownie na każdą okazję. Na mniejszych zdjęciach na początku możesz zobaczyć, jak krok po kroku wykonać taką fryzurę.

Elegancki kok z warkoczami po bokach dla długich włosów

Kok to doskonały pomysł na fryzurę na lato, zwłaszcza jeśli mamy długie włosy, które dodatkowo grzeją nas podczas upalnych dni. Dobrze zrobione upięcie tego typu to wygoda, ponieważ nie trzeba poprawiać fryzury w czasie dnia. Na zdjęciu kok z jednej strony prosty, z drugiej oryginalny, ponieważ ozdobiony zaplecionymi po bokach warkoczami, utworzonymi z cienkich pasm włosów.

Fryzura dla małej dziewczynki na lato – warkocze

 

 

Jeśli Twoja córeczka jest posiadaczką długich włosów, na pewno często słyszysz pytanie: mamo, zrobisz mi jakąś fajną fryzurę? – Większość kobiet chętnie bawi się w salon fryzjerski ze swoimi dziećmi, ale czasami po prostu nie mamy na to wiele czasu. Podsuwamy Ci pomysł na oryginalną, a jednocześnie klasyczną fryzurę. Warkoczyki, dwa, symetryczne, zaplecione tak delikatnie, że włosy nabierają większej objętości. W sam raz na lato – na przykład na kąpielisko.

 

 

 

Prosta i wygodna fryzura na co dzień – warkocze

 

 

Warkocze, to bardzo wdzięczna forma fryzury. Nie musimy specjalnie się przy niej wysilać, technik wykonywania poszczególnych rodzajów warkoczyków możemy nauczyć się błyskawicznie – a wyczarować da się przeróżne fryzury, zarówno te na co dzień, jak i takie, które będą nadawały się na przykład na wyjście na ślub i wesele przyjaciółki. Na zdjęciu dołączonym do tego wpisu podrzucamy pomysł na prostą, nieco chaotyczną (co ostatnio modne) fryzurę na co dzień.

 

 

 

Fryzura z wybiegu: warkocze-kontury

 

 

Fryzury z wybiegu często zaskakują nas swoją oryginalnością – ale niechętnie je powtarzamy, nawet podczas specjalnych okazji. Wolimy pozostać przy swoich tradycyjnych, klasycznych fryzurach, niż tworzyć na głowie coś, co nie każdemu mogłoby się spodobać. Są jednak pewne chwyty, które fajnie jest zapamiętać – a potem wykorzystać w tworzeniu własnych fryzur. Na przykład – na zdjęciu widzimy fryzurę, w których drobne, wąskie warkoczyki tworzą swojego rodzaju kontury. Ciekawy pomysł!

 

 

 

Pomysły na eleganckie upięcia z warkoczykami

 

 

Warkoczyki kojarzą nam się głównie z naszymi fryzurkami z dzieciństwa. Dwa kucyki, dwa warkoczyki, kłosy, francuzy – na pewno większość z Was bawiła się w takie fryzjerskie stylizacje z mamą, siostrą, koleżanką. Na zdjęciach dołączonych w przemiłym zestawie do tego wpisu, możecie zobaczyć kilka ciekawych pomysłów na fryzury, które możecie wykorzystać z wielu różnych okazji – które możecie zafundować sobie, albo Waszym małym księżniczkom na przykład kiedy wybieracie się na wesele.