Eleganckie upięcie ślubne w nowoczesnym stylu

 

 

Co oznacza dla nas „nowoczesny styl”, o którym piszemy w temacie? Chodzi nam o to, że dzisiaj coraz częściej odchodzimy od fryzur, które są ciasno spięte i które wyglądają, jakby wykonane były z syntetycznego materiału, jak sztuczna peruka. Zamiast pryskać i psikać włosy hektolitrami lakieru – wolimy, gdy włosy są lekko napuszone, gdy układają się naturalnie – jak fryzura na zdjęciu.

 

Fryzura ślubna w klasycznej wersji

 

 

Kiedy szukamy fryzury na ślub, często zależy nam bardziej na tym, aby była ona elegancka i by dało się ją idealnie ułożyć – a nie na tym, aby była oryginalna i ciekawa. I słusznie, bo często stawianie na klasykę bardziej nam się opłaca. Pamiętaj, że kiedy stawiasz na prostą, zwykłą fryzurę – oryginalności możesz szukać w dodatkach i akcentach. Ozdabiając fryzurę na przykład ciekawymi w formie spinkami, możesz nadać całości ciekawego wyglądu.

 

Bajeczne upięcie na ślub i wesele

 

 

Ślub to jedna z niewielu okazji, na które jesteśmy w stanie wydać bardzo wiele – i każdy detal chcemy mieć opracowany od początku do końca. Nie mamy na myśli tego, że każda z nas inwestuje w ślub i wesele kilkadziesiąt tysięcy złotych, zaprasza rodzinę z całej Polski, a potem spłaca przez kilka lat wzięty na ten cel kredyt. Nawet kiedy ślub to tylko Urząd Stanu Cywilnego, a goście to najbliższa rodzina, chcemy wyglądać tego dnia doskonale. Dlatego dobrze jest przed wizytą u fryzjera w celu wykonania fryzury ślubnej znaleźć w sieci gotową elegancką fryzurę, by móc dokładnie wskazać fryzjerowi o co nam chodzi.

 

 

 

Przepiękna fryzura ślubna – delikatne upięcie z lokami

 

 

Jeszcze jakiś czas temu, przyzwyczajone byłyśmy do tego, że upięcia włosów do ślubu są ciasne, góra jest nieco „przylizana” i potraktowana lakierem do włosów albo innym tego typu kosmetykiem. Dziś często stawiamy na inne rozwiązania – lubimy upięcia, które są znacznie ciekawsze. Przykładem takiego upięcia jest to ze zdjęcia: najpierw wykonane zostały delikatne loki, fale. Dopiero później włosy upięte zostały w delikatny kok, który lekko z tyłu opada, tworząc elegancką całość.

 

 

 

Fryzura do ślubu – albo fryzura na ślub

 

 

Niezależnie od tego, czy jesteś przyszłą panną młodą, czy przyszłą świadkową na ślubie, czy po prostu będziesz w niedługim czasie gościem na czyimś ślubie i weselu – podrzucamy Ci fajny sposób na upięcie z tej okazji. Nie musisz wcale używać do tego dużej ilości kosmetyków do stylizacji włosów, każda profesjonalna fryzjerka takie upięcie dla Ciebie wykona – i będziesz mieć pewność, że fryzura będzie dla Ciebie wygodna. Czasami o tym aspekcie zapominamy, decydując się na kok czy inne tego typu upięcie, które później niemiłosiernie nas uwiera. Nie warto – warto wybrać fryzurę wygodną!

 

 

 

Fryzura do ślubu – delikatne upięcie

Fryzura ślubna kojarzy nam się przeważnie albo z upięciami, albo z lokami. Jeśli chodzi o ślubne upięcia – nie musisz stawiać na mocno „scalony” ze sobą kok, który będzie Cię uciskał. Równie dobrze możesz wybrać delikatne upięcie, które będzie wygodne. Przykładem takiego upięcia jest to ze zdjęcia – kilka warkoczyków, kilka odseparowanych pasemek, całość spięta z tyłu – fryzura prosta i trwała, ponieważ pospinana kilkoma osobnymi wsuwkami i spinkami.

Fryzura na ślub – inne upięcie

Kiedy wybieramy fryzurę na ślub, zwracajmy uwagę nie tylko na to, jak ona wygląda – ale czy jest także wygodna. Nie wybieraj upięcia, które będzie Cię gniotło i w którym nie będziesz czuła się komfortowo. Zwłaszcza jeśli jesteś przyzwyczajona do tego, że na co dzień chodzisz w rozpuszczonych włosach, to mocno ściśnięty kok może być dla Ciebie udręką. Lepiej jest poszukać fryzury oryginalnej i ciekawej, która pozwoli nam zachować wygodę i komfort. Przykładem takiej fryzury – oryginalnej i wygodnej jednocześnie – jest delikatne upięcie ze zdjęcia!

Szalona fryzura ślubna – długie włosy

Fryzury ślubne – z czym Ci się kojarzą? Większości z nas kojarzą się z kokami, które upięte są na tyle mocno, że nie da się ich w zasadzie zniszczyć bez użycia wody. Fryzjerki często na życzenie swoich klientek nakładają na włosy tak dużą ilość kosmetyków utrwalających, zwłaszcza lakierów, że fryzura jest dosłownie sztywna! Na zdjęciu widzisz zupełnie inny pomysł na ślubną fryzurę – której w zasadzie nie trzeba mocno utrwalać. Takie upięcie, w którym włosy swobodnie opadają na plecy, a których ozdobę stanowią delikatnie zaplecione warkocze, z pewnością jest wygodne – a do tego oryginalne.

Fryzura ślubna – upięcie z lokami i ozdobnymi kwiatami

 

 

Zastanawiasz się nad wyborem fryzury ślubnej i nie wiesz, co wybrać? Czy postawić na klasyczne upięcie z lokami, zawijasami, wplecionymi w fryzurę kwiatami, czy postawić na przykład na jakąś kompletną ekstrawagancję? Niezależnie od tego co wybierasz, dobrze jest przede wszystkim postawić na fryzurę, w której będzie Ci wygodnie i która nie rozpadnie się zbyt szybko… jeśli wybierasz upięcie jak na zdjęciu, skomplikowane z masą ozdób, zawsze poproś fryzjerkę o jak najlepsze zabezpieczenie fryzury lakierem, żeby włosy wytrzymały długo w niezmienionym stanie.

 

 

 

Fryzura do ślubu – naturalnie ułożone i upięte włosy

Jeszcze do niedawna bardzo modne były fryzury ślubne, które ułożone były „na sztywno”, a więc przy użyciu dużej ilości lakierów, pianek czy żeli do włosów. Fryzura owszem, zawsze miała być elegancka ale do tego jeszcze trwała, a więc jeśli stawiało się na bardzo skomplikowane zawijasy i koki, to trzeba było zawsze traktować je dużą ilością kosmetyków do stylizacji. Dzisiaj stawiamy na zdecydowanie „luźniejsze” upięcia, które wyglądają naturalnie i kobieco. Przykładem takiego upięcia jest nasze zdjęcie, które pokazuje elegancką, estetyczną fryzurę ślubną.