Piękny kok ułożony w kształt kokardy – tutorial

Kokardy wróciły jakiś czas do kobiecej mody i robią furorę. Jeszcze niedawno były używane raczej jako atrybut czy ozdoba dla małych dziewczynek, dziś nawet kobiety 30+ chętnie po nie sięgają – w modzie i fryzurach. Na fotkach złożonych w tutorial, dołączonych do tego posta, możemy zobaczyć jak wykonać kok, który jest upięty w kształt kokardy. Tutorial pokazuje nam to krok po kroku, abyśmy mogły powtórzyć fryzurę samodzielnie.

Pomysł na kok spleciony z warkoczy

Kiedy sięgamy do Internetu po tutoriale, zazwyczaj widzimy w nich kilka zdjęć, zazwyczaj około pięciu plus do tego zdjęcie prezentujące efekt końcowy. Na zdjęciach dołączonych do tego wpisu, widzimy znacznie bardziej zaawansowany step by step, ponieważ i fryzura jest zaawansowana. Takie upięcie trudno jest wykonać samodzielnie w domu, nie mając do tego wprawy, ale zawsze możemy z takim tutorialem wybrać się do fryzjera.

Ozdobny warkocz wzdłuż linii włosów – wianek

Wianki kojarzą nam się głównie ze ślubami albo zabawami z dzieciństwa w splatanie kwiatków (zwłaszcza tych od koniczyny, prawda?). Czasem możemy postawić na wianek na co dzień, niekoniecznie oplatający całą głowę. Na zdjęciach zostało pokazane, jak krok po kroku ułożyć „warkoczową” fryzurę, która będzie wyglądała fajnie na każdą okazję i w zasadzie z każdą stylizacją. Prosta, ale bardzo ładna fryzura.

Tutorial: jak wykonać prosty kok, długie włosy

Kok to fryzura, którą chętnie wybieramy na lato, ponieważ jest wygodna, a włosy niepotrzebnie nie grzeją nas w szyję i plecy. To fajny pomysł na fryzurę na przykład na plaże, jeśli kok jest dobrze spięty. Przykład koka, niekoniecznie na plażę, ale na wakacyjne spacery owszem, mamy na zdjęciach dołączonych do wpisu, które przedstawiają jak wykonać takie upięcie krok po kroku.

Jak wykonać ciekawy kok z długich włosów – instrukcja krok po kroku

 

 

Czasami wpada nam w oko jakaś konkretna fryzura, jednak nie bardzo wiemy, jak się za nią zabrać. Nawet proste z pozoru fryzury tak naprawdę mogą być do zrobienia nieco skomplikowane – dlatego zawsze warto wtedy rozejrzeć się w sieci za tutorialami, czyli instrukcjami jak krok po kroku wykonać daną fryzurę. To zdecydowanie ułatwi nam pracę nad wymarzonymi włosami.

 

 

 

Wykonanie fryzury krok po kroku – tutoriale

 

 

Jeżeli lubisz podglądać różnego rodzaju fryzury – i czasem masz ochotę wyczarować na swoich włosach coś podobnego, ale nie wiesz jak – najlepiej jest poszukać gotowego tutorialu. Wiele dziewczyn umieszcza na swoich blogach takie właśnie tutoriale, instrukcje jak krok po kroku wykonać daną fryzurę. Możemy podglądać to także w formie filmików, umieszczanych na wiadomo jakim portalu… :- )