Rozpuszczone długie włosy + ozdobny warkocz

Takie fryzury kojarzą nam się raczej z fryzurami dla małych dziewczynek, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie taką zafundować mając lat naście, +20, +30 i tak dalej. Fryzura niekoniecznie musi być ozdobiona dużą spinką, która rzuca się w oczy. Fajny pomysł na fryzurę dla długich włosów na przykład do romantycznej, modnej ostatnio stylizacji w stylu dziewczęcego vintage.

Fryzura dla dziewczynki – i dla dorosłej kobiety

 

 

Małe dziewczynki, które chodzą jeszcze do szkoły, zdecydowanie częściej pozwalają sobie na zaplatanie warkoczy, niż na zaplecenie warkocza decydują się dorosłe kobiety, zwłaszcza te studiujące czy chodzące do pracy. Tymczasem warkocz może sprawdzać się świetnie w każdym wieku – i co ważne, na każdą okazję. Zobacz, jak w prosty sposób możesz ozdobić tą niesamowicie wygodną i uniwersalną fryzurę, by wyglądała ciekawiej i bardziej elegancko. Do tego jeszcze ozdobna gumka u nasady włosów – i gotowe!

 

 

 

Ozdobny warkocz – fryzura na każdą okazję

Jeśli masz od czasu do czasu takie dni, kiedy masz ochotę poszaleć ze swoimi włosami i pobawić się nimi, możesz wykorzystać ten pomysł na fryzurę, zarówno jeśli wybierasz się na imprezę, wesele, czy wakacyjną imprezę. Do wykonania takiej fryzury musisz umieć wykonać warkocz francuski. Kiedy zapleciesz warkocz jak na zdjęciu, wybierz po dwa pasemka z boku i przeplataj je między splotem warkocza, aby część wystawała na zewnątrz, jak pętelka. Całość dobrze jest później na koniec spryskać lakierem do włosów, aby fryzura nie rozpadła nam się za szybko.

Rozpuszczone włosy z ozdobnym warkoczem

Zdecydowanie najlepiej wyglądasz w rozpuszczonych włosach – i jesteś o tym w stu procentach przekonana? Uważasz, że w żadnej fryzurze nie wyglądasz tak dobrze, ale nudzi Cię trochę standardowa fryzura na co dzień? Możesz poszukać wielu ciekawych sposobów na to, jak ozdobić rozpuszczone włosy – niekoniecznie używając do tego masy spinek, wsuwek czy innych gadżetów. Jeden z takich sposobów właśnie znalazłaś: spójrz na zdjęcie i zobacz, jak w prosty sposób można rozpuszczonym włosom dodać dziewczęcego uroku. Na ułożenie takiej fryzury nie potrzebujesz wcale dużo czasu, a efekt jest bardzo ciekawy.