Prosty kok ozdobiony bandamką – długie włosy

Opaski wykonane z bandamek, a więc niewielkich, kwadratowych chustek, popularne były w latach 80tych i 90tych. Teraz wracają do mody – i słusznie, bo wyglądają fajnie. Taką opaskę zrobioną z bandamki może nosić kobieta z grzywką – i bez grzywki. Przykład, jak zawiązać ładnie chustkę na głowie, do prostego upiętego wysoko koka, mamy na fotkach przypiętych do tego wpisu. Chustka będzie pasować w każdym kolorze, do każdego koloru włosów.

Bandamka na włosach wraca do mody – kucyk

Bandamki na włosach były modne kilkanaście lat temu, a dzisiaj wracają do mody. Wyglądają fajnie z włosami długimi, średniej długości a także z krótkimi fryzurami. Zwijamy chustkę w pas, tak jak widać na zdjęciu. Umieszczamy ją na włosach tak jak opaskę, związując na górze bądź z boku. Aby bandamka nam się nie zsunęła, zabezpieczamy ją wsuwkami, najlepiej w kolorze chustki.

Delikatne włosy na co dzień – fajny pomysł na wakacyjną fryzurę

 

 

Podczas wakacyjnych wypadów, na przykład nad nasz piękny Bałtyk, z jednej strony chcemy wyglądać perfekcyjnie i doskonale by bajecznie prezentować się na wakacyjnych fotografiach, z drugiej strony szkoda nam poświęcać wiele czasu na poranną stylizację… bo przecież lepiej ten czas spędzić na plaży. Fajnie jest przygotować sobie wcześniej, przed pakowaniem na urlop, kilka gotowych stylizacji modowych – i podpatrzeć też fryzury, które będą wygodne i proste do wykonania. Przykład takiej fryzury, do której trzeba Ci tylko ozdobnej gumki-opaski wyglądającej jak warkocz, widzisz na zdjęciu.

 

 

 

Rozpuszczone długie włosy i opaska

Długie włosy są piękne, kobiece, ale wymagają od nas wiele pracy. Wiele czasu zajmuje codzienna pielęgnacja takich włosów i równie wiele czasu zajmuje ich stylizacja, nawet w proste upięcie. Rozpuszczone włosy często są dla nas niewygodne, zwłaszcza latem. Ale jednak mimo to, lubimy siebie w takiej fryzurze, a więc nosimy ją także na co dzień. Jeśli nie chcesz by włosy opadały na Twoją twarz i w ten sposób Ci przeszkadzały, sprawdź jak będziesz wyglądała w opasce. To prosty sposób na rozpuszczone włosy, które nie będą nam przeszkadzać!

 

Fryzura na wesele dla małej dziewczynki

Szykuje Ci się w rodzinie – albo wśród znajomych – wesele i zastanawiasz się, jaką fryzurę na ten dzień wybrać dla swojej córki, aby z jednej strony wyglądała elegancko, a z drugiej by było jej cały czas wygodnie i by w razie czego można było fryzurę szybko poprawić? Ciekawym i naprawdę bardzo prostym pomysłem na fryzurę na ślub i wesele dla małej dziewczynki, jest proste upięcie, które zostanie ozdobione miękką i wygodną opaską w kolorze, który będzie pasował do stroju dziewczynki. Opaski można kupić w wielu różnych sklepach z odzieżą i biżuterią.