Rozpuszczone długie włosy + duże loki

Duże loki wyglądają fajnie nie tylko na długich włosach, bo i średniej długości włosy można ułożyć wówczas w fajną fryzurę. Na zdjęciu dodanym do wpisu pokazujemy jednak pomysł na fryzurę dla takich włosów właśnie, dla włosów długich. Fryzura szatynki z fotki, to rozpuszczone długie włosy, których końce są ułożone w spore loki. Część włosów z góry upięta została nieco chaotycznie, aby nadać fryzurze oryginalności.

Fryzura ślubna dla kobiety z długimi włosami – blond

W temacie umieszczamy blond, ponieważ taki kolor włosów ma kobieta ze zdjęcia dołączonego do posta – jednak to fajny pomysł na fryzurę ślubną dla kobiety o każdym kolorze włosów. Niektóre z nas – słusznie albo nie – uważają, że najkorzystniej i najlepiej wyglądają w rozpuszczonych włosach. Ślub to okazja, kiedy chcemy wyglądać i dobrze, i jednocześnie oryginalnie. Pomysłem dla fanek rozpuszczonych włosów, na ślub, jest propozycja z fotki.

Loki wykonane prostownicą – długie włosy

Loki wykonywane prostownicą, kojarzą nam się z nawijaniem włosów pasmo po paśmie na prostownicę. Tutaj na zdjęciu widzimy pomysł nieco inny. Długie włosy skręcamy tak, jak widać na zdjęciu. Następnie grzejemy włosy, łapiąc je prostownicą. Loki ułożą się w delikatne skręty, które należy zabezpieczyć lakierem do włosów, zwłaszcza jeśli wiemy, że przy naszych włosach i ich strukturze, nawet wykonane lokówką loki szybko się rozpadają.

Delikatne blond loki + grzywka na bok

Włosy w kolorze jasnego blondu, wyglądają szczególnie dobrze u kobiet z bardzo jasną, albo bardzo ciemną cerą. Blondynki o jasnej cerze, to zazwyczaj posiadaczki naturalnie blond włosów, natomiast kobiety o cerze i karnacji ciemniejszej, zazwyczaj mają włosy tlenione. Na zdjęciu fajny pomysł na proste uczesanie dla kobiety o jasnych blond włosach średniej długości. Delikatne loki, wyglądające na naturalne, a do tego prosta grzywka zaczesana nieco na bok. Fryzura na co dzień i na ważne wyjście.

Duże loki i upięcie grzywki – długie włosy

Fryzura interesująca zwłaszcza dla kobiet, które mają grzywkę, bądź wycieniowane przednie pasma włosów. Aby na jakąś okazję „pozbyć się” grzywki, można upiąć ją w sposób jak na zdjęciu. Takie upięcie grzywki wygląda zwłaszcza korzystnie, kiedy reszta włosów ma dużą objętość. Tutaj najlepiej postawić na duże loki, albo fale, które zostaną uniesione od nasady głowy ku górze. Fajny pomysł na fryzurę dla szatynki, blondynki, brunetki.

Cieniowane długie włosy – koloryzacja ombre

Koloryzacja ombre pojawiła się we fryzjerskiej modzie kilka sezonów temu, jednak wcale nie przeminęła. Włosy farbowane od połowy długości, lub przy końcach, farbą w kolorze blondu, który miksuje się z naturalnym kolorem (bądź farbowanym) włosów powyżej, wciąż wygląda świetnie. Co więcej, prezentuje się dobrze zarówno w upięciach, kucykach, warkoczach jak i w przypadku włosów rozpuszczonych prostych i zwiniętych w loki.

Mocne kolory na długich włosach – rozpuszczone loki

Kiedy spoglądamy na zdjęcie dołączone do wpisu, pierwsze co rzuca nam się w oczy, jeśli chodzi o fryzurę, to kolor włosów. Ciemny fiolet, popularny zwłaszcza wśród kobiet z USA i Japonii. W poprzednim sezonie letnim, włosy w kolorowych barwach robiły furorę. Długie włosy w ciemnym kolorze świetnie prezentują się jak na zdjęciu, rozpuszczone, równo ułożone w loki od połowy długości włosów.

Rozpuszczone włosy z lokami ozdobione przeplatanką

Przeplatanka, którą widzimy na górnej części włosów kobiety ze zdjęcia, możemy wykonywać nie tylko na włosach kręconych, na lokach. Taka przeplatanka wygląda równie atrakcyjnie na włosach prostych, nie tylko bardzo długich ale i średniej długości. Musimy pamiętać o tym, aby równo wydzielać pasma, ponieważ wówczas efekt splotu jest najładniejszy i prezentuje się bardzo estetycznie.

Długie loki ozdobione kokardą z włosów

Długie loki, to fryzura o której marzą często kobiety o włosach prostych. Taka nasza natura, że często idealne wydaje nam się to, co mają inne kobiety, a nie to, co mamy same. Dlatego sięgamy po lokówki, kiedy mamy włosy proste, a po prostownice, kiedy włosy układają się w fale czy loki. Na zdjęciu propozycja eleganckiej fryzury. Rozpuszczone włosy ułożone w idealne loki, ozdobione kokardą splecioną z dwóch pasm.

Długie loki z kwiatem we włosach

Długie włosy i loki – najlepsze połączenie. Kobiety o długich włosach, które mają naturalnie kręcone włosy, często na nie narzekają, ponieważ są trudniejsze – według nich – w ułożeniu oraz pielęgnacji. Sięgają po kosmetyki do prostowania włosów albo prostownice. I odwrotnie, kobiety o prostych włosach chętnie sięgają po lokówkę, aby nadać fryzurze oryginalnego wyglądu. Na zdjęciu przykład pięknych loków ozdobionych kolorową spinką.