Piękny kok ułożony w kształt kokardy – tutorial

Kokardy wróciły jakiś czas do kobiecej mody i robią furorę. Jeszcze niedawno były używane raczej jako atrybut czy ozdoba dla małych dziewczynek, dziś nawet kobiety 30+ chętnie po nie sięgają – w modzie i fryzurach. Na fotkach złożonych w tutorial, dołączonych do tego posta, możemy zobaczyć jak wykonać kok, który jest upięty w kształt kokardy. Tutorial pokazuje nam to krok po kroku, abyśmy mogły powtórzyć fryzurę samodzielnie.

Pomysł na kok spleciony z warkoczy

Kiedy sięgamy do Internetu po tutoriale, zazwyczaj widzimy w nich kilka zdjęć, zazwyczaj około pięciu plus do tego zdjęcie prezentujące efekt końcowy. Na zdjęciach dołączonych do tego wpisu, widzimy znacznie bardziej zaawansowany step by step, ponieważ i fryzura jest zaawansowana. Takie upięcie trudno jest wykonać samodzielnie w domu, nie mając do tego wprawy, ale zawsze możemy z takim tutorialem wybrać się do fryzjera.

Tutorial: jak wykonać prosty kok, długie włosy

Kok to fryzura, którą chętnie wybieramy na lato, ponieważ jest wygodna, a włosy niepotrzebnie nie grzeją nas w szyję i plecy. To fajny pomysł na fryzurę na przykład na plaże, jeśli kok jest dobrze spięty. Przykład koka, niekoniecznie na plażę, ale na wakacyjne spacery owszem, mamy na zdjęciach dołączonych do wpisu, które przedstawiają jak wykonać takie upięcie krok po kroku.

Pomysł na eleganckie upięcie na wiele okazji

 

 

Szukasz pomysłu na fryzurę na bardzo eleganckie wyjście? Mamy dla Ciebie doskonały pomysł. Zdjęcia dołączone do tego wpisu pokazują, jak krok po kroku wykonać eleganckie upięcie, które możesz wykorzystać na przykład z okazji studniówki, zabawy sylwestrowej, wyjścia do klubu, wyjścia z ukochanym na elegancki wieczór. Upięcie bardzo eleganckie – ale i bardzo proste. Do wykonania samodzielnie w domu. Jedyny warunek: musisz być szczęśliwą posiadaczką długich włosów!

 

 

 

Wykonanie fryzury krok po kroku – tutoriale

 

 

Jeżeli lubisz podglądać różnego rodzaju fryzury – i czasem masz ochotę wyczarować na swoich włosach coś podobnego, ale nie wiesz jak – najlepiej jest poszukać gotowego tutorialu. Wiele dziewczyn umieszcza na swoich blogach takie właśnie tutoriale, instrukcje jak krok po kroku wykonać daną fryzurę. Możemy podglądać to także w formie filmików, umieszczanych na wiadomo jakim portalu… :- )