Delikatna fryzura ślubna dla blondynki – upięcie

 

 

Fryzury ślubne zazwyczaj są tymi, nad którymi najbardziej się głowimy i zastanawiamy. Tego dnia – podczas ślubu – chcemy wyglądać wyjątkowo dobrze i chcemy wyjątkowo dobrze wypaść na zdjęciach. Stąd nasze wahania i rozpatrywanie przeróżnych opcji. Fryzury dobieramy sobie z katalogów, szukamy ich w sieci – na przykład w takich miejscach jak nasze:- ) Podsuwamy Ci pomysł na delikatne upięcie ślubne, które będzie nie tylko ładnie się prezentowało, ale też będzie wygodne – co nie zawsze można powiedzieć na przykład o sztywno „zamocowanych” kokach.

 

 

 

Ozdoby do fryzur ślubnych – zawsze białe?

 

 

Ślub i stylizacja ślubna niewątpliwie najbardziej kojarzą nam się z kolorem białym. Biały kolor jest symbolem delikatności, niewinności i także wierności. Z drugiej strony biel uznaje się także za symbol kapitulacji:- ) Ale czy Wasz ślub to była kapitulacja, czy Wasz ślub nią będzie – wiecie tylko Wy. Wracając do tematu: jeśli nie chcesz białych ozdób we fryzurze ślubnej, możesz śmiało wybrać na przykład srebro czy złoto, które w neutralny sposób przyozdobią Twoją fryzurę.

 

 

 

Fryzura ślubna: rozpuszczone włosy!

 

 

Jednym z hitów ostatniego sezonu ślubnego, co można stwierdzić przeglądając wiele ciekawych zdjęć w sieci, są fryzury, które przypominają nieco jeden wielki nieład. Fryzury ślubne nie muszą być upięciami, które potem trudno jest rozplątać i z których trudno jest wyjąć nieznośne ozdoby. Czasem warto postawić na naturalność, także we fryzurach, aby wypaść o krocie lepiej niż nam się wydaje.

 

 

 

Fryzura ślubna i weselna – musi być na bogato?

Szykujesz się do swojego własnego ślubu i wesela i zastanawiasz się nad fryzurą? Z jednej strony chcesz tego dnia wyglądać elegancko i inaczej niż zwykle. Oryginalnie, ale lekko i wygodnie jednocześnie. Nie musisz wcale przesadzać i fundować sobie bajkowe koki, które później szybko się rozpadają – albo jeśli są zbyt mocno „scalone” to powodują ból głowy przez to mocne upięcie. Możesz śmiało stawiać na proste fryzury – które wykonałabyś sobie sama, samodzielnie.

Fryzura do ślubu – naturalnie ułożone i upięte włosy

Jeszcze do niedawna bardzo modne były fryzury ślubne, które ułożone były „na sztywno”, a więc przy użyciu dużej ilości lakierów, pianek czy żeli do włosów. Fryzura owszem, zawsze miała być elegancka ale do tego jeszcze trwała, a więc jeśli stawiało się na bardzo skomplikowane zawijasy i koki, to trzeba było zawsze traktować je dużą ilością kosmetyków do stylizacji. Dzisiaj stawiamy na zdecydowanie „luźniejsze” upięcia, które wyglądają naturalnie i kobieco. Przykładem takiego upięcia jest nasze zdjęcie, które pokazuje elegancką, estetyczną fryzurę ślubną.

Bardzo długie włosy i fale – uczesanie ślubne

Chcesz wyglądać tego dnia naprawdę oryginalnie, jesteś odważna i marzysz o tym, by podczas ślubu naprawdę wszyscy na Ciebie zwracali uwagę? Możesz zaszaleć z fryzurą i makijażem! Pamiętaj tylko, aby nie przesadzić. Jeżeli wiesz, że dobrze, najlepiej wyglądasz w rozpuszczonych włosach: postaw na takie właśnie. Jeżeli na co dzień najczęściej nosisz kok, kiedy przychodzi jakaś ważniejsza okazja, to postaw właśnie na takie uczesanie, aby potem nie żałować, że w najważniejszy dzień życia dokonałaś złego wyboru.

 

Fryzura ślubna – średniej długości włosy

Masz średniej długości włosy, szykujesz się do ślubu, a nie masz pomysłu na fryzurę? Bajkowe fryzury z ciekawymi upięciami nie są dla Ciebie, bo Twoje włosy są zbyt krótkie aby można było je wyczarować? Ciekawym pomysłem na fryzurę ślubną, w przypadku średniej długości włosów, jest upięcie ich jak na zdjęciu. Włosy spinamy z tyłu obszerną kokardą albo inną podobną ozdobą, pasującą do naszej sukni. Włosy wystające z upięcia skręcamy w loki, albo nadajemy im objętości jak w przykładzie.

 

Loki przykryte woalką – fryzury ślubne retro

Lubisz podglądać, jak dawniej kobiety ubierały się i przygotowywały do ślubu? Zamiast welonu, możesz postawić na podobną jak na zdjęciu woalkę, którą wraz z ozdobami możesz wpiąć we włosy, niezależnie czy masz fryzurę bardzo krótką, średnią, czy długie włosy upięte w kok albo rozpuszczone i skręcone w finezyjne loki. To dobre rozwiązanie zarówno na welon, który w taki sposób możemy zastąpić, jak i na urozmaicenie naszej fryzury, a co za tym idzie – całej ślubnej stylizacji.

 

Długie włosy upięte w warkocz – fryzury ślubne

Bardzo prostą, wciąż od setek lat popularną fryzurą jest warkocz, wykonany z trzech splecionych wzajemnie pasm. Te pasma mogą być ze sobą zaplecione bardzo ciasno, lub jak na zdjęciu w odrobinę niesforny, ekstrawagancki sposób. Jakie są zalety takiej fryzury podczas ślubu? Przede wszystkim, nie musisz obawiać się, że coś się w Twojej fryzurze rozpadnie, nie będzie idealnie ułożone, albo że fryzura się zepsuje. Przy tak oryginalnym upięciu naprawdę nie będzie widać ewentualnych niedociągnięć spowodowanych czasem.

 

Fryzury na ślub: średniej długości loki upięte delikatnie

Jeżeli masz średniej długości włosy a marzysz o pięknych lokach podczas tego wyjątkowego dnia jakim jest ślub, postaw na naturalnie wyglądające spirale średniej wielkości, które będziesz mogła upiąć z tyłu głowy za pomocą zwykłych wsuwek w pasującym do koloru Twoich włosów odcieniu, albo za pomocą spinek z ozdobami: białymi kwiatami, motylami, lub wybranymi przez siebie wzorami dostępnych w szerokiej gamie spinek, które podtrzymują i dekorują jednocześnie naszą fryzurę.