Męska fryzura dla szaleńców – co mówią o nas włosy?

 

 

To jak wyglądamy, często zdradza, jacy jesteśmy. Kiedy fundujemy sobie fryzurę jak na zdjęciu, zazwyczaj chcemy pokazać znajomym, bliskim i obcym ludziom na ulicy, jacy jesteśmy odważni i szaleni. Jacy jesteśmy wolni i niezależni. Jednak nie zawsze ludzie odbierają nasze stylistyczne chwyty tak jak byśmy tego chcieli. Czasami zamiast szaleństwa w pozytywnym sensie ludzie widzą w nas obłąkanie, a czasami myślą, że zostaliśmy ofiarami paskudnego żartu kolegów, którzy wycięli nam „coś takiego” na głowie podczas snu.

 

 

 

Fryzury męskie: długie włosy plus gęsty zarost

Jeszcze niedawno długi, męski zarost na całej twarzy, uważany był za trend, który ewidentnie odszedł do lamusa. Dziś moda na gęsty, mocny zarost na twarzy wraca z powrotem do fryzjerskiej mody. Najczęściej na tego typu zarost decydują się panowie, którzy mają długie włosy. Panowie, którzy są na tyle cierpliwi, aby systematycznie dbać i o swoje długie włosy, i o swój długi zarost, który wymaga regularnej pielęgnacji i przycinania co jakiś czas. Silny zarost kojarzy nam się z męskością.

 

Fryzury męskie – długie włosy

Rzadko spotykamy dziś panów, którzy mają tak długie włosy jak model ze zdjęcia. Jednak moda na długie męskie fryzury wciąż panuje nieustannie wśród panów, którzy gustują w muzyce rockowej i metalowej. Jeszcze jakiś czas temu długie włosy u mężczyzny kojarzyły się z totalną awangardą albo buntem przeciwko całemu światu. Dziś długie włosy u mężczyzny nikogo nie dziwią, ale wciąć wzbudzają zainteresowanie wśród płci przeciwnej, pewnie między innymi za sprawą popularnych wokalistów rockowych zespołów.