Fryzura ślubna dla kobiety z długimi włosami – blond

W temacie umieszczamy blond, ponieważ taki kolor włosów ma kobieta ze zdjęcia dołączonego do posta – jednak to fajny pomysł na fryzurę ślubną dla kobiety o każdym kolorze włosów. Niektóre z nas – słusznie albo nie – uważają, że najkorzystniej i najlepiej wyglądają w rozpuszczonych włosach. Ślub to okazja, kiedy chcemy wyglądać i dobrze, i jednocześnie oryginalnie. Pomysłem dla fanek rozpuszczonych włosów, na ślub, jest propozycja z fotki.

Fryzura ślubna dla długich włosów – szeroki warkocz

Jeśli uważasz, że najlepiej wyglądasz w rozpuszczonych włosach i szukasz dla siebie fryzury ślubnej – mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Włosy blondynki ze zdjęcia zostały splecione mniej więcej od połowy długości w bardzo szeroki warkocz. Włosy naturalnie przechodzą od najszerszego do najwęższego splotu. Z przodu fryzura wygląda na rozpuszczone włosy, a z tyłu, na eleganckie upięcie.

Eleganckie upięcie ślubne w nowoczesnym stylu

 

 

Co oznacza dla nas „nowoczesny styl”, o którym piszemy w temacie? Chodzi nam o to, że dzisiaj coraz częściej odchodzimy od fryzur, które są ciasno spięte i które wyglądają, jakby wykonane były z syntetycznego materiału, jak sztuczna peruka. Zamiast pryskać i psikać włosy hektolitrami lakieru – wolimy, gdy włosy są lekko napuszone, gdy układają się naturalnie – jak fryzura na zdjęciu.

 

Eleganckie upięcie ślubne dla włosów średniej długości

 

 

Jeżeli wydaje Ci się, że zaawansowane i oryginalne upięcia ślubne zarezerwowane są tylko i wyłącznie dla długich włosów, to tym postem, oraz dołączonym do niego zdjęciem, chcemy wyprowadzić Cię z błędu. Również średniej długości włosów da się atrakcyjnie upiąć i nadać fryzurze ciekawego wyglądu, ciekawej formy. Upięcia ślubne to nie tylko koki i skomplikowane wysokie upięcia – to także delikatne sploty, na przykład w formie warkoczyka jak na zdjęciu.

 

Elegancka fryzura ślubna dla długich włosów

 

 

Do ślubu szukamy zazwyczaj rozwiązań oryginalnych i eleganckich. Nie chcemy powielać znanych pomysłów na suknie, fryzury i makijaż – chciałybyśmy wyglądać „po swojemu”, inaczej niż wszystkie panny młode i tak dalej. Podsuwamy Ci pomysł na fryzurę ślubną dla długich włosów – taką, z którą z pewnością większość z Was jeszcze nigdy się nie spotkała. Ciekawy sposób na fryzurę – ale raczej nie do wykonania samodzielnie w domu, a tylko u fryzjera.

 

 

 

Fryzura ślubna – prosty i elegancki kok

 

 

Jeśli szukasz dla siebie fryzury ślubnej, która będzie wyglądała elegancko, ale i będzie prosta, klasyczna – fryzura ze zdjęcia jest w sam raz dla Ciebie. Wygląda ciekawie, ponieważ kok ułożony jest w taki sposób, że włosów optycznie mamy więcej. Dodatkowo, kok ozdabia delikatnie zapleciony warkoczyk. Na pewno jest to wygodniejsze rozwiązanie, jeśli chodzi o fryzurę ślubną, niż na przykład skomplikowany splot, który jeśli w jednym miejscu się obsunie – to cała fryzura legnie w gruzach.

 

 

 

Fryzura ślubna – jakie wybrać ozdoby?

 

 

Coraz mniej kobiet decyduje się na zakładanie welonu do ślubu. Wolimy też krótsze, mniej obszerne suknie, odrzucamy rzeczy, które co prawda ładnie wyglądają – ale są niewygodne, niekomfortowe. Jeśli chcesz wybrać do ślubu prostą fryzurę, która będzie trwała i wygodna – ale jednocześnie chcesz ją ozdobić, możesz wybrać nie tylko klasyczne spinki z kryształkami czy materiałowymi kwiatami. Podsuwamy Ci pomysł na ozdobę fryzury w postaci kryształowego diademu, delikatnej korony.

 

 

 

Fryzura ślubna dla długich włosów – elegancka i trwała

 

 

Kiedy oglądasz niektóre zdjęcia poświęcone fryzurom ślubnym, możesz odnieść słuszne wrażenie, że fryzury te są nietrwałe. Szkoda byłoby przez całą uroczystość ślubną, a potem wesele, myśleć o tym, czy fryzura nam się nie rozpadnie. Dlatego też lepiej jest wybrać fryzurę wygodną i trwałą. Na zdjęciu przykład takiej fryzury dla długich włosów: włosy podzielone na pasma splecione są w trwały i elegancki kok.

 

 

 

Fryzura ślubna dla długowłosej blondynki

 

 

Większość kobiet, które są posiadaczkami długich włosów, na ślub wybiera fryzury, które są dość wysokimi, zwartymi upięciami. Wybieramy koki, ponieważ są wygodne i eleganckie. Jednak nie każda z nas dobrze czuje się we fryzurze, która spina włosy – bo po prostu jesteśmy przekonane, że w rozpuszczonych włosach wyglądamy lepiej. Podrzucamy więc pomysł na elegancką, ozdobną fryzurę ślubną dla kobiety długowłosej, która lubi mieć swoje włosy rozpuszczone. Najlepiej – bo najwyraźniej – fryzura będzie prezentowała się u blondynki.

 

 

 

Fryzura ślubna przy krótkich włosach

 

 

Jeżeli wydaje Ci się, że z krótkimi włosami nie da się zrobić nic ciekawego nawet przy tak ważnej uroczystości jak ślub – mylisz się, a my wyprowadzamy Cię z błędu. Czasami naprawdę wystarczy odrobina stylizacji i pomysłu, aby nawet z bardzo krótkich włosów wyczarować coś ciekawego. Rozejrzyj się za ciekawymi ozdobami do krótkich włosów, najlepiej takimi, które kolorystycznie będą pasowały do Twojej sukni i do Twojej biżuterii (na przykład biel + złoto czy biel + srebro).