Ozdobny, elegancki kok na ślub i wesele – długie włosy

Jeszcze niedawno najmodniejszymi fryzurami na ślub, wesele, imprezę sylwestrową – były sztywno upięte koki, zabezpieczone masą lakieru do włosów, pianki czy nawet żelu. Dzisiaj unikamy upięć, które wyglądają sztucznie, co nie znaczy, że musimy trzymać się sztywnych zasad. Na zdjęciu pięknie wykonany, precyzyjnie ułożony kok ozdobiony splotami utworzonym z długich włosów modelki.

Elegancka fryzura na wesele czy na Sylwestra

 

 

Fryzury na wesele, czy na sylwestrowe zabawy i przyjęcia, zazwyczaj kojarzą nam się z kokami, wysokimi upięciami, ciasno splecionymi włosami. Takie fryzury nie zawsze są dla nas wygodne – a wręcz przeciwnie, przeważnie czujemy się w nich kiepsko. Podsuwamy zatem pomysł na fryzurę alternatywną – w sam raz na każdą elegancką okazję dla kobiety, która jest szczęśliwą posiadaczką długich włosów.

 

 

 

Elegancka fryzura średniej długości – na wesele, przyjęcie, sylwestrową zabawę

 

 

Średniej długości włosy także możemy spróbować upiąć w elegancki i estetyczny kok – nie są to fryzury, jak czasem błędnie uważamy, zarezerwowane tylko dla włosów długich. Spójrz na fotkę dołączoną do tego wpisu i przekonaj się o tym. Włosy co prawda nie stworzą nam puszystego i „dużego” objętościowo upięcia, jednak odpowiednio ułożone będą trzymały się w eleganckim upięciu długo. Pomysł na fryzurę na przykład na wesele, na przyjęcie, na sylwestrową imprezę.

 

Prosty elegancki kok na ślub czy wesele

 

 

Na zdjęciu, które dołączamy do tego wpisu, podrzucamy pomysł na fryzurę ślubną, weselną, dla panny młodej czy świadkowej, fryzurę która idealnie sprawdzi się na studniówce, eleganckiej kolacji czy sylwestrowej zabawie. Fryzurę wykonujemy bardzo szybko i łatwo – na zdjęciach możecie zobaczyć krok po kroku, jak tego dokonać. Fryzura jest estetyczna i pasuje do każdej możliwej stylizacji – a do tego, jeśli odpowiednio ją wykonamy, jest bardzo wygodna!

 

 

 

Fryzura ślubna: skomplikowane upięcie

 

 

Fryzury ślubne są tak różne, jak różne są panny młode i jak różne są suknie ślubne. Czasami decydujemy się na tak wymyślne upięcia włosów, że później mamy problem, żeby w ogóle je rozplątać. Uwierzcie albo nie, ale znam taką sytuację, w której panna młoda po ślubie i weselu musiała ściąć włosy, bo nie dało się rozsupłać wytworu fryzjerki. Co dopiero mowa o rozsupłaniu takiej fryzury przed nocą poślubną…

 

 

 

Fryzura dla dziewczynki na ważne wyjście

 

 

Kiedy wybierasz fryzurę dla swojej córki na ważne wyjście, na przykład rodzinną uroczystość w postaci ślubu i wesela, bierz pod uwagę nie tylko piękny i elegancki wygląd. Pamiętaj, że dziecku zarówno w stroju jak i we fryzurze musi być wygodnie. Nie wybieraj skomplikowanego koka, skomplikowanego upięcia – a tym bardziej, jeśli już wybierzesz skomplikowaną fryzurę, nie oczekuj że dziecko cały czas będzie idealnie uczesane.

 

 

 

Prosty i elegancki kok na co dzień

 

 

Jeśli szukasz pomysłu na prosty i elegancki kok, który sprawdzi się na co dzień przy każdej okazji – to dobrze trafiłaś. Na zdjęciu widzisz w kilku krokach, jak wykonać eleganckie upięcie włosów, które będzie pasować do każdej stylizacji i które będzie pasować na każdą okazję w zasadzie. To fajna fryzura i na co dzień do pracy na przykład, jak i fajny pomysł na szybką i tanią (bo nie potrzebujemy pomocy fryzjerki) fryzurę na przykład na wesele.

 

Rozpuszczone włosy na imprezę – ozdoby

 

 

Ozdoby do włosów, zwłaszcza takie o większych gabarytach, często wykorzystujemy tylko raz – bo wydaje nam się, że na następną imprezę, na następną okazję, nie wypada ozdobić włosów tym samym. Jest jednak taka ozdoba, której nie ma co się bać powtarzać – to ozdoba, którą wykonujemy… samodzielnie, z naszych własnych włosów. Możecie zobaczyć ją na zdjęciu, spróbować co nieco zmodyfikować wedle uznania, a potem zastosować i wykorzystać podczas ważnych wyjść.

 

 

 

Wysoki kok opleciony warkoczykami – fryzura na wieczór

 

 

Wydaje Ci się, że każdy kok w klasycznej formie jest nudny? Spójrz na zdjęcie dołączone do tego wpisu. Fryzura ze zdjęcia została ułożona w taki sposób, że kok znajduje się wysoko na głowie – i sam też jest wysoki. Ozdobę tej fryzury stanowią delikatne, wąskie warkoczyki, które oplatają kok. Fajny sposób, prosty sposób na fryzurę na elegancką imprezę – albo na przykład na ślub i wesele. Będzie pasować również do sylwestrowej kreacji.

 

 

 

Eleganckie upięcie z warkoczami – fryzura wieczorowa

 

 

Fryzura, którą widzicie na zdjęciu dołączonym do tego wpisu, to fryzura uniwersalna na wiele różnych okazji. Jest prosta do wykonania dla kobiety o wprawnych rączkach, nie wymaga specjalnych znajomości tajnych fryzjerskich technik. Jest fryzurą trwałą, to znaczy nie rozpadnie nam się nawet podczas prawdziwych szaleństw na parkiecie. Jest także fryzurą wygodną, jak i większość fryzur, których bazą jest kucyk lub warkocz.