Elegancki kok i warkocze z boku głowy – długie włosy

Kok, który zaprezentowany jest na tutorialu, doskonale nadaje się na każdą okazję. Będzie wyglądać dobrze na ślubie, weselu, rodzinnym ważnym spotkaniu, na randce… ale dzięki swojej prostocie i łatwości wykonania, możemy sobie zafundować taką fryzurę na co dzień, na przykład do pracy. Na fotkach, na komplecie zdjęć, możesz zobaczyć jak wykonać taką fryzurę krok po kroku, zaczynając od warkoczy a kończąc na prostym eleganckim koku.

Fryzura ślubna dla kobiety z długimi włosami – blond

W temacie umieszczamy blond, ponieważ taki kolor włosów ma kobieta ze zdjęcia dołączonego do posta – jednak to fajny pomysł na fryzurę ślubną dla kobiety o każdym kolorze włosów. Niektóre z nas – słusznie albo nie – uważają, że najkorzystniej i najlepiej wyglądają w rozpuszczonych włosach. Ślub to okazja, kiedy chcemy wyglądać i dobrze, i jednocześnie oryginalnie. Pomysłem dla fanek rozpuszczonych włosów, na ślub, jest propozycja z fotki.

Oryginalny kok na ślub i wesele

Koki zazwyczaj są uczesane w taki sposób, aby ich środek znajdował się z tyłu głowy – niżej lub wyżej. Czasem mamy też fryzury ułożone nieco na bok, jednak rzadko zdarza się pomysł jak ten ze zdjęcia dołączonego do posta. Tutaj centrum, środek koka znajduje się z boku i do tego na górze głowy, bliżej czoła. Ułożenie takiej fryzury, choć wydaje się nieco chaotyczna, wcale nie jest proste. Jednak wprawiony fryzjer z pewnością taką dla nas wyczaruje.

Ozdobny, elegancki kok na ślub i wesele – długie włosy

Jeszcze niedawno najmodniejszymi fryzurami na ślub, wesele, imprezę sylwestrową – były sztywno upięte koki, zabezpieczone masą lakieru do włosów, pianki czy nawet żelu. Dzisiaj unikamy upięć, które wyglądają sztucznie, co nie znaczy, że musimy trzymać się sztywnych zasad. Na zdjęciu pięknie wykonany, precyzyjnie ułożony kok ozdobiony splotami utworzonym z długich włosów modelki.

Prosty elegancki kok na ślub czy wesele

 

 

Na zdjęciu, które dołączamy do tego wpisu, podrzucamy pomysł na fryzurę ślubną, weselną, dla panny młodej czy świadkowej, fryzurę która idealnie sprawdzi się na studniówce, eleganckiej kolacji czy sylwestrowej zabawie. Fryzurę wykonujemy bardzo szybko i łatwo – na zdjęciach możecie zobaczyć krok po kroku, jak tego dokonać. Fryzura jest estetyczna i pasuje do każdej możliwej stylizacji – a do tego, jeśli odpowiednio ją wykonamy, jest bardzo wygodna!

 

 

 

Fryzura do ślubu… albo do pracy!

 

 

Niektóre fryzury można określić jako na tyle uniwersalne, że możemy skorzystać z tych pomysłów zarówno kiedy szykujemy się do pracy – jak i kiedy wybieramy się na wesele, albo nawet… na nasz własny ślub. Na przykład delikatne i kobiece upięcie ze zdjęcia dołączonego do tego wpisu, pasuje w zasadzie na każdą okazję. Jest na tyle eleganckie że można wykorzystać je na eleganckie wyjście – i na tyle proste do wykonania, że można nosić je na co dzień.

 

 

 

Elegancka fryzura ślubna dla długich włosów

 

 

Do ślubu szukamy zazwyczaj rozwiązań oryginalnych i eleganckich. Nie chcemy powielać znanych pomysłów na suknie, fryzury i makijaż – chciałybyśmy wyglądać „po swojemu”, inaczej niż wszystkie panny młode i tak dalej. Podsuwamy Ci pomysł na fryzurę ślubną dla długich włosów – taką, z którą z pewnością większość z Was jeszcze nigdy się nie spotkała. Ciekawy sposób na fryzurę – ale raczej nie do wykonania samodzielnie w domu, a tylko u fryzjera.

 

 

 

Fryzura ślubna dla długich włosów – elegancka i trwała

 

 

Kiedy oglądasz niektóre zdjęcia poświęcone fryzurom ślubnym, możesz odnieść słuszne wrażenie, że fryzury te są nietrwałe. Szkoda byłoby przez całą uroczystość ślubną, a potem wesele, myśleć o tym, czy fryzura nam się nie rozpadnie. Dlatego też lepiej jest wybrać fryzurę wygodną i trwałą. Na zdjęciu przykład takiej fryzury dla długich włosów: włosy podzielone na pasma splecione są w trwały i elegancki kok.

 

 

 

Fryzura ślubna dla długowłosej blondynki

 

 

Większość kobiet, które są posiadaczkami długich włosów, na ślub wybiera fryzury, które są dość wysokimi, zwartymi upięciami. Wybieramy koki, ponieważ są wygodne i eleganckie. Jednak nie każda z nas dobrze czuje się we fryzurze, która spina włosy – bo po prostu jesteśmy przekonane, że w rozpuszczonych włosach wyglądamy lepiej. Podrzucamy więc pomysł na elegancką, ozdobną fryzurę ślubną dla kobiety długowłosej, która lubi mieć swoje włosy rozpuszczone. Najlepiej – bo najwyraźniej – fryzura będzie prezentowała się u blondynki.

 

 

 

Fryzura do ślubu w formie prostego koka

 

 

Nie wszystkie z nas marzą o ślubie w najpiękniejszym kościele świata, z największą możliwą ilością gości, nie wszystkie marzą o weselu na kilkaset osób… Nie wszystkie chcą traktować ślub jako imprezę dla gości, którzy za nasze pieniądze świetnie spędzają czas, w zamian przynosząc nam w prezencie czekoladki czy nowy zestaw sztućców, choć wiedzą że nie jadamy słodyczy a zastawy mamy sporo. To samo dotyczy fryzury ślubnej: nie każda z nas ma ochotę na skomplikowane zawijasy na głowie. I słusznie!