Prosta fryzura na co dzień – kucyk i warkocz w jednym

 

 

Większość posiadaczek długich włosów, na co dzień wybiera trzy fryzury: zostawiamy rozpuszczone włosy, które latem niepotrzebnie dodatkowo nas grzeją – a zimą się elektryzują, związujemy włosy w kucyk, koński ogon, albo splatamy włosy w warkocz. Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego – podsuwamy Ci pomysł na fryzurę na co dzień, która splata włosy w wygodną całość. W sam raz do pracy – albo do szkoły. Wygodnie, prosto, szybko.

 

 

 

Prosty kok na każdą okazję – do zrobienia samodzielnie

 

 

Dzisiaj w sieci możesz znaleźć na prawdę dużą ilość przeróżnych miejsc, w których krok po kroku nauczysz się jak wykonać daną fryzurę, jak pomalować paznokcie, jak dobrać odpowiednią modową stylizację. Dzięki temu możesz zaoszczędzić sporo czasu – a jednocześnie sprawić, aby Twój codzienny look stał się bardziej oryginalny. Podrzucamy Ci pomysł na fryzurę, którą możesz wykorzystać na co dzień, albo na ważne wyjście. Na zdjęciach pokazane jest, jak wykonać fryzurę krok po kroku.

 

 

 

Fryzura na co dzień – dla długich włosów i włosów średniej długości

 

 

Czasami przez długi czas zastanawiamy się nad wyborem fryzury na jakieś wyjście – i nie zawsze chodzi tu o ważną imprezę (typu impreza sylwestrowa, która zdarza się raz do roku) czy ważną uroczystość. Czasem chodzi o zwykłe spotkanie z przyjaciółmi na mieście. Wówczas nie ma co tracić czasu na zbędne zastanawianie się nad fryzurą – lepiej sięgnąć po gotowe inspiracje, które dodatkowo krok po kroku pokażą nam, jak wykonać daną fryzurę.

 

 

 

Wysoki kok krok po kroku – do pracy, do szkoły, w sam raz na lato!

 

 

Lato to czas, kiedy najbardziej chyba w czasie roku lubimy chwalić się naszą urodą – nie tylko ciałem, ale i włosami, paznokciami, i tak dalej. Jednak czasami letnie klimaty – zwłaszcza takie jak pod koniec tegoż lipca – wręcz uniemożliwiają nam wyjście na zewnątrz w rozpuszczonych długich włosach. Włosy dogrzewają nas wręcz! Chcemy mieć je wysoko upięte, by dodatkowo nie sprawiały nam upalnych trudności. Na zdjęciu widzisz sposób na prosty kok, świetny na każdą okazję!

 

 

 

Elegancki kok na wieczorowe wyjście – krok po kroku

 

 

Zdarza nam się czasami, że eleganckie wieczorowe wyjście, którego wcale nie planowałyśmy, przychodzi niespodziewanie. Nie mamy wtedy czasu na szukanie fryzjera, który wykona dla nas fryzurę – i to za większą stawkę w dodatku, ze względu na nagłe zażyczenie sobie wizyty, która nie była wcześniej umówiona. Podsuwamy Ci pomysł na samodzielną do wykonania fryzurę, która będzie wyglądać świetnie do każdej stylizacji. Zobacz, jak krok po kroku wyczarować elegancki i szykowny kok!

 

 

 

Jak wykonać ciekawy kok z długich włosów – instrukcja krok po kroku

 

 

Czasami wpada nam w oko jakaś konkretna fryzura, jednak nie bardzo wiemy, jak się za nią zabrać. Nawet proste z pozoru fryzury tak naprawdę mogą być do zrobienia nieco skomplikowane – dlatego zawsze warto wtedy rozejrzeć się w sieci za tutorialami, czyli instrukcjami jak krok po kroku wykonać daną fryzurę. To zdecydowanie ułatwi nam pracę nad wymarzonymi włosami.

 

 

 

Dlaczego warto podglądać strony z inspiracjami fryzjerskimi?

 

 

Zdarzają nam się takie okazje, kiedy nie wiemy co na siebie założyć, jak się umalować – a co dopiero jaką zafundować sobie fryzurę. Z jednej strony możemy liczyć wtedy na pomoc i sugestię fryzjerki – z drugiej strony, nie zawsze możemy mieć 100% pewności, że fryzjerka wykona z naszych włosów coś, co będzie nas satysfakcjonować. Warto mieć pod ręką pomysły na fryzurę, która jest prosta do wykonania, a nadaje się na wiele eleganckich okazji. Jeśli jeszcze do tego jesteśmy w stanie zrobić ją samodzielnie w domu – już żadna okazja nas nie zaskoczy!

 

 

 

Wybieramy fryzurę do ślubu – jak pokazać fryzjerce, o co nam chodzi?

 

 

Zobaczyłaś w sieci, albo w czasopiśmie, fryzurę którą koniecznie chciałabyś mieć na sobie w jednym z najważniejszych dni w Twoim życiu – podczas Twojego ślubu? Nie wiesz jednak, jak pokazać fryzjerce o co tak dokładnie chodzi? Oczywiście odpowiedź jest bardzo prosta: pokazujemy fryzjerce zdjęcie. Jednak nawet największa profesjonalistka może mieć problem, aby rozwikłać (a dosłownie: rozsupłać) niektóre sploty. Warto więc zawsze najpierw poszukać w sieci, czy ktoś nie przygotował gotowej instrukcji, jak step by step, jak krok po kroku wykonać naszą wymarzoną fryzurkę!