Eleganckie upięcie ślubne w nowoczesnym stylu

 

 

Co oznacza dla nas „nowoczesny styl”, o którym piszemy w temacie? Chodzi nam o to, że dzisiaj coraz częściej odchodzimy od fryzur, które są ciasno spięte i które wyglądają, jakby wykonane były z syntetycznego materiału, jak sztuczna peruka. Zamiast pryskać i psikać włosy hektolitrami lakieru – wolimy, gdy włosy są lekko napuszone, gdy układają się naturalnie – jak fryzura na zdjęciu.

 

Fryzura ślubna – jakie wybrać ozdoby?

 

 

Coraz mniej kobiet decyduje się na zakładanie welonu do ślubu. Wolimy też krótsze, mniej obszerne suknie, odrzucamy rzeczy, które co prawda ładnie wyglądają – ale są niewygodne, niekomfortowe. Jeśli chcesz wybrać do ślubu prostą fryzurę, która będzie trwała i wygodna – ale jednocześnie chcesz ją ozdobić, możesz wybrać nie tylko klasyczne spinki z kryształkami czy materiałowymi kwiatami. Podsuwamy Ci pomysł na ozdobę fryzury w postaci kryształowego diademu, delikatnej korony.

 

 

 

Fryzura ślubna dla długich włosów – elegancka i trwała

 

 

Kiedy oglądasz niektóre zdjęcia poświęcone fryzurom ślubnym, możesz odnieść słuszne wrażenie, że fryzury te są nietrwałe. Szkoda byłoby przez całą uroczystość ślubną, a potem wesele, myśleć o tym, czy fryzura nam się nie rozpadnie. Dlatego też lepiej jest wybrać fryzurę wygodną i trwałą. Na zdjęciu przykład takiej fryzury dla długich włosów: włosy podzielone na pasma splecione są w trwały i elegancki kok.

 

 

 

Fryzura ślubna przy krótkich włosach

 

 

Jeżeli wydaje Ci się, że z krótkimi włosami nie da się zrobić nic ciekawego nawet przy tak ważnej uroczystości jak ślub – mylisz się, a my wyprowadzamy Cię z błędu. Czasami naprawdę wystarczy odrobina stylizacji i pomysłu, aby nawet z bardzo krótkich włosów wyczarować coś ciekawego. Rozejrzyj się za ciekawymi ozdobami do krótkich włosów, najlepiej takimi, które kolorystycznie będą pasowały do Twojej sukni i do Twojej biżuterii (na przykład biel + złoto czy biel + srebro).

 

 

 

Fryzura ślubna: rozpuszczone włosy!

 

 

Jednym z hitów ostatniego sezonu ślubnego, co można stwierdzić przeglądając wiele ciekawych zdjęć w sieci, są fryzury, które przypominają nieco jeden wielki nieład. Fryzury ślubne nie muszą być upięciami, które potem trudno jest rozplątać i z których trudno jest wyjąć nieznośne ozdoby. Czasem warto postawić na naturalność, także we fryzurach, aby wypaść o krocie lepiej niż nam się wydaje.

 

 

 

Fryzura do ślubu w formie prostego koka

 

 

Nie wszystkie z nas marzą o ślubie w najpiękniejszym kościele świata, z największą możliwą ilością gości, nie wszystkie marzą o weselu na kilkaset osób… Nie wszystkie chcą traktować ślub jako imprezę dla gości, którzy za nasze pieniądze świetnie spędzają czas, w zamian przynosząc nam w prezencie czekoladki czy nowy zestaw sztućców, choć wiedzą że nie jadamy słodyczy a zastawy mamy sporo. To samo dotyczy fryzury ślubnej: nie każda z nas ma ochotę na skomplikowane zawijasy na głowie. I słusznie!

 

Fryzura ślubna: skomplikowane upięcie

 

 

Fryzury ślubne są tak różne, jak różne są panny młode i jak różne są suknie ślubne. Czasami decydujemy się na tak wymyślne upięcia włosów, że później mamy problem, żeby w ogóle je rozplątać. Uwierzcie albo nie, ale znam taką sytuację, w której panna młoda po ślubie i weselu musiała ściąć włosy, bo nie dało się rozsupłać wytworu fryzjerki. Co dopiero mowa o rozsupłaniu takiej fryzury przed nocą poślubną…

 

 

 

Fryzura ślubna w klasycznej wersji

 

 

Kiedy szukamy fryzury na ślub, często zależy nam bardziej na tym, aby była ona elegancka i by dało się ją idealnie ułożyć – a nie na tym, aby była oryginalna i ciekawa. I słusznie, bo często stawianie na klasykę bardziej nam się opłaca. Pamiętaj, że kiedy stawiasz na prostą, zwykłą fryzurę – oryginalności możesz szukać w dodatkach i akcentach. Ozdabiając fryzurę na przykład ciekawymi w formie spinkami, możesz nadać całości ciekawego wyglądu.

 

Różne rodzaje upięć do ślubu – szukamy inspiracji

 

 

Internet stał się dla nas miejscem, w którym szukamy już nie tylko cennych informacji, które są nam potrzebne (rozkłady jazdy pociągów, oferty sklepów itd.). W sieci szukamy także inspiracji, które możemy znaleźć na przeróżnych stronach. Na zdjęciach dołączonych do tego wpisu, przedstawionych zostało kilka inspirujących upięć włosów. Jeśli jakaś Ci się podoba – śmiało wykorzystaj ją we fryzurze ślubnej. Możesz zmienić detale, aby dopasować fryzurę do Twojego indywidualnego stylu.

 

 

 

Fryzura ślubna – której nie da się opisać jednym zdaniem

 

 

Fryzura, którą widzicie na zdjęciu, to przykład takiej fryzury, której nie da się opisać w jednym zdaniu, a co dopiero za pomocą jednego słowa. No bo co to właściwie jest? Ani upięcie, ani kok, można nazwać to w zasadzie jedynie ułożeniem włosów albo fryzurą ślubną, bo innej definicji trudno byłoby się dopatrzyć. Ciekawa fryzura, która nadaje się tylko do długich włosów – która jednak nie będzie specjalnie trwała…