Rozpuszczone długie włosy + ozdobny warkocz

Takie fryzury kojarzą nam się raczej z fryzurami dla małych dziewczynek, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie taką zafundować mając lat naście, +20, +30 i tak dalej. Fryzura niekoniecznie musi być ozdobiona dużą spinką, która rzuca się w oczy. Fajny pomysł na fryzurę dla długich włosów na przykład do romantycznej, modnej ostatnio stylizacji w stylu dziewczęcego vintage.

Długie włosy: fryzura dla dziewczynki na co dzień

Kiedy Twoja córka mówi Ci, że chciałaby mieć fajną fryzurę, ale inną niż zawsze – czasem brakuje Ci pomysłów, prawda? Na zdjęciu fajny pomysł na fryzurę dla dziewczynki o długich bądź średniej długości włosach, która wygląda fajnie zarówno na co dzień jak i na ważną okazję. Włosy splecione w taki sposób, można dodatkowo później związać w jeden – lub dwa – kucyki.

Szybki pomysł na ładną i wygodną fryzurę do szkoły dla dziewczynki

 

 

Wszystkie mamy małych dziewczynek doskonale wiedzą, co oznaczają słowa: mamo zrób mi ładną fryzurę. Dzieci także dostrzegają, co jest estetyczne a co nie – co więcej, zwracają uwagę na detale jeszcze bardziej niż my. Na zdjęciu prosta fryzura, która będzie dla dziewczynki wygodna podczas całego dnia w szkole. Związujemy włosy w dwa symetryczne kucyki, a następnie przeplatamy je jak na fotce. Dwie gumki, grzebień – i możemy wykonać szybką, łatwą i wygodną fryzurę dla dziewczynki.

 

 

 

Fryzura dla dziewczynki – albo dorosłej kobiety: oryginalny warkocz

 

 

Każda kobieta doskonale wie, jak to jest z czasem. Raz mamy go za mało i nie wiemy, w co najpierw włożyć w ręce i od czego zacząć pracę (czy w domu, czy w biurze, czy podczas sprzątania, czy w sklepie – wszędzie), a czasem mamy go nadmiar… I co wtedy robić? Bawić się! Na przykład własnymi włosami, układając nietuzinkową i ciekawą fryzurę. Podsuwamy Ci pomysł na fryzurę, którą wykonasz własnymi łapkami, która będzie prezentowała się ciekawie i która przyniesie Ci wiele zabawy – na przykład z córką czy chrześnicą.

 

 

 

Fryzura dla małej dziewczynki na lato – warkocze

 

 

Jeśli Twoja córeczka jest posiadaczką długich włosów, na pewno często słyszysz pytanie: mamo, zrobisz mi jakąś fajną fryzurę? – Większość kobiet chętnie bawi się w salon fryzjerski ze swoimi dziećmi, ale czasami po prostu nie mamy na to wiele czasu. Podsuwamy Ci pomysł na oryginalną, a jednocześnie klasyczną fryzurę. Warkoczyki, dwa, symetryczne, zaplecione tak delikatnie, że włosy nabierają większej objętości. W sam raz na lato – na przykład na kąpielisko.

 

 

 

Fryzura dla dziewczynki do szkoły

 

 

Jeśli Twoja córeczka lubi się stroić i lubi wyglądać inaczej, to zwłaszcza jeśli takie nawyki podgląda u Ciebie, pozwól jej od czasu do czasu zaszaleć. Co więcej, pomóż jej w tym! Dziewczynki lubią się czesać, malować kiedy mama nie widzi – lubią się stroić i bawić w małe modelki. Jeśli córka prosi Cię o zrobienie bajeranckiej fryzury do szkoły – posłuchaj jej od czasu do czasu i pobawcie się razem w zakład fryzjerski!

 

 

 

Fryzura dla dziewczynki na Pierwszą Komunię

 

 

Jeśli lubisz na bieżąco śledzić wiadomości, na pewno spotkałaś się już z różnego rodzaju podzielonymi głosami na temat stylizacji dzieci do komunii. Jedni rodzice wybierają dla swoich dzieci alby, a więc jednolite stroje dla wszystkich dzieci z rocznika, inni natomiast stawiają na różnorodność. A w tej różnorodności często przesadzają, zamieniając swoje córeczki w małe miss. Ostrożnie wybieraj zarówno strój jak i fryzurę dla dziecka!

 

 

 

Fryzura dla dziewczynki na ważne wyjście

 

 

Kiedy wybierasz fryzurę dla swojej córki na ważne wyjście, na przykład rodzinną uroczystość w postaci ślubu i wesela, bierz pod uwagę nie tylko piękny i elegancki wygląd. Pamiętaj, że dziecku zarówno w stroju jak i we fryzurze musi być wygodnie. Nie wybieraj skomplikowanego koka, skomplikowanego upięcia – a tym bardziej, jeśli już wybierzesz skomplikowaną fryzurę, nie oczekuj że dziecko cały czas będzie idealnie uczesane.

 

 

 

Krótka fryzura u dziewczynki

 

 

Kiedy zastanawiamy się, czy zafundować naszej córeczce krótką fryzurę, żeby czuła się wygodniej i bardziej komfortowo, często zadajemy sobie pytanie: czy ktoś nie będzie mylił ją z chłopcem? Może niewiele kobiet się do tego przyznaje, ale wybór krótkiej fryzury u córki nie zawsze wydaje nam się oczywistym dobrym wyborem. Tymczasem naprawdę warto, bo dziewczynce będzie wtedy bardziej wygodnie podczas codziennych harców i zabaw.

 

 

 

Fryzura dla dziewczynki do szkoły – ładne upięcie

 

 

Do wykonania tej fryzury, wykorzystane zostały delikatne silikonowe gumki, których na pierwszy rzut oka nie widać na włosach. Oczywiście można je zastąpić gumkami w kolorze, na przykład takimi z ciekawymi ozdobami. Pamiętaj, że dla dziecka zawsze wygodniejsza będzie fryzura, która nie będzie przeszkadzać podczas codziennych harców i zabawy – wybieraj dla dziewczynki wygodne fryzury bez ciasnych i mocnych upięć.