Fryzura na co dzień średnie włosy

Szukasz pomysłu na fajne upięcie średniej długości włosów, które sprawdzi się na co dzień? Pomysł z zapleceniem warkoczyka wokół głowy, a w zasadzie dwóch warkoczyków splecionych ze sobą lub związanych na końcu delikatną gumką czy spiętych małą spinką, to doskonała fryzura dla średniej długości włosów na co dzień na każdą okazję. I do szkoły, i do pracy, i na wieczorne wyjście z partnerem czy ze znajomymi. Fryzura prosta do zrobienia i bardzo wygodna w noszeniu.

 

Upięcie długich włosów – kok

Wybierasz się na wesele, ślub, przyjęcie czy imprezę i zastanawiasz się, w jaki sposób ułożyć swoje długie włosy? Jaka fryzura będzie elegancka, wygodna i prosta w ułożeniu? Jeśli chcesz czuć się wygodnie i komfortowo, a jednocześnie mieć pewność że fryzura nie rozpadnie się szybko, możesz postawić na prosty kok, który wykonasz posiadając jedynie zwykłą gumkę do włosów i wsuwki. Na zdjęciu możesz zobaczyć, jak prosto związać i upiąć włosy, aby uzyskać elegancką fryzurę na każdą okazję, i na wyjście i do pracy.

 

Wysokie upięcie i francuski warkocz

Koki w takiej formie jak na zdjęciu, duże, szerokie, równe, na dobre powróciły do fryzjerskiej mody. Jeżeli chcesz zafundować sobie taką fryzurę z jakiejś okazji, możesz ozdobić ją dodatkowo francuskim warkoczem, który najpierw zaplatamy od dołu (możemy też zapleść od góry), a dopiero potem spinamy włosy w kok. Aby wykonać taki kok, potrzebna nam będzie szeroka gumka, specjalna do tego typu upięć. Takie gumki, które przypominają nieco wykonane z gąbki obręcze, możemy dostać w wielu sklepach z biżuterią, często także w sklepach z kosmetykami, odzieżą i dodatkami.

 

Długie proste włosy – fryzura z warkoczykami

Lubisz nosić rozpuszczone włosy ale od czasu do czasu chcesz zmienić tradycyjną prostą fryzurę? Takie warkoczyki jak na zdjęciu, które z pewnością wielu z nas kojarzą się z elfami, można zapleść ciasno lub lekko, tak jak w tym przykładzie. Włosy z tyłu głowy związujemy delikatną gumeczką, albo gumką z ozdobą, która nada wszystkiemu charakteru. Nie musisz używać do tej fryzury żadnych kosmetyków do stylizacji. Będą trzymać się same. Dobre rozwiązanie na co dzień, do pracy, do szkoły czy na imprezę.

 

Długie włosy – pomysł na upięcie

Szukasz awangardy wśród ozdób do włosów? Udało się znaleźć w sieci coś wyjątkowego! Spójrz na tą ekstremalnie dużą spinkę – co Ci ona przypomina? Pewnie większości z nas kojarzy się ona z czasami dzieciństwa, beztroski, biegania po parku z rozwianymi włosami, upiętymi co nieco właśnie takimi spinkami. Jeśli chciałabyś na jakiś czas powrócić do dzieciństwa, możesz wykorzystać podobną spinkę do stworzenia swojej własnej, oryginalnej fryzury, która na pewno przykuje uwagę wielu osób.

 

Upięcie długich włosów – tradycyjny warkocz

Warkocz zapleciony z długich włosów wcale nie musi być wykonany bardzo ciasno, tak aby żaden kosmyk nie wystawał spod splotu. Fryzura zapleciona w warkocz, zarówno na włosach długich jak i średniej długości, wygląda dobrze również, kiedy nasze włosy są cieniowane i nie da się ich spleść w taki sposób, aby żaden kosmyk nie odstawał od linii warkocza. Warkocze coraz częściej wracają do upięć ślubnych, weselnych, na studniówkę, na ważne wyjście. To fryzura szybka do wykonania – i wygodna w noszeniu.

 

Upięcie długich włosów – pomysł na kok

Czasami kiedy wybieramy się na jakąś ważną uroczystość, nie wyobrażamy sobie wyjścia bez wcześniejszej wizyty u fryzjera. Tym czasem nawet w warunkach domowych, bez specjalnych narzędzi fryzjerskich i bez kosmetyków, które w ekstremalny sposób utrwalają fryzury, można wyczarować coś ciekawego. Na zdjęciu widzimy przykład, jak w prosty sposób, w kilku krokach, można wykonać ciekawe upięcie długich włosów, używając do tego zwykłej gumki i kilku wsuwek.

 

Upięcie długich włosów dla dziewczynki

Jeśli zabierasz swoją córkę na ważne wyjście – szykuje się rodzinny ślub, wesele, imieniny czy urodziny kogoś bliskiego – a nie wiesz jaką fryzurę wybrać, możesz śmiało rozglądać się w katalogach z fryzurami nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Niektóre upięcia prezentowane w katalogach czy czasopismach nadają się równie dobrze do wykonania na włosach dziewczynki. Pamiętaj o tym, że fryzura powinna być nie tylko ładna, ale przede wszystkim wygodna dla Twojej córki.

 

Długie włosy upięcie w kok

Długie włosy upięte w kok wyglądają bardzo pięknie, kiedy fryzura wykonana jest precyzyjnie. Na tym zdjęciu kok wygląda tak, jakby był zaczesywany włos po włosku, kosmyk po kosmyku. Dodatkowo, powierzchnia włosów wygląda na bardzo błyszczącą, jakby wykonana była z jakiegoś sztucznego, lśniącego materiału. Ozdoby które możemy wpleść w taki sposób wykonaną fryzurę, dodają włosom dodatkowego uroku, a całej fryzurze oryginalności.

 

Długie włosy upięcie w warkocz

Jeśli zastanawiasz się na jaką fryzurę postawić, kiedy wybierasz się na jakąś elegancką imprezę: studniówkę, wesele, ślub, wieczór panieński przyjaciółki, możesz zawsze śmiało postawić na fryzury wykonane podobnie do tradycyjnego warkocza. Możesz wybrać kłos, francuz lub zupełnie oryginalny rodzaj warkocza. Warkocz jest bardzo wygodny, do tego odpowiednio wykonany i odpowiednio utrwalony za pomocą właściwych kosmetyków do włosów, trzyma się bardzo długo.