Długie logi + kokarda we włosach

Jeszcze niedawno fryzurami dla kobiet o długich włosach, które wybierałyśmy najchętniej na różnego rodzaju uroczystości, to były zwarte koki zabezpieczone lakierem do włosów. Dzisiaj na wesela, śluby czy ważne spotkania w rodzinnym gronie, chętniej wybieramy fryzury wyglądające bardziej naturalnie. Na zdjęciu przykład takiej fryzury dla długich włosów. Włosy są rozpuszczone, pełne loków – a ich jedyną dodatkową ozdobę stanowi spinka z kokardą.

Długie estetyczne loki – stylizacja na co dzień?

 

 

Długie loki, które wykonane są za pomocą prawdziwej lokówki, a więc takiej wykonanej z metalu albo ceramiki (nie plastiku!), prezentują się świetnie zawsze. Niezależnie od tego, czy loki zostały wykonane na całej długości włosów, czy tylko na końcówkach – prezentują się fantastycznie. Na zdjęciu widzimy tę drugą opcję – loki zostały wykonane na końcach włosów. To fajny sposób na fryzurę dla długich włosów na co dzień, jednak tylko dla kobiety mającej wystarczająco dużo cierpliwości do lokówki.

 

Pomysł na długie włosy: loki!

 

 

Jeżeli lubisz nosić rozpuszczone włosy – na co dzień i na ważne okazje, czy na imprezy – warto wyposażyć się w profesjonalną lokówkę. Profesjonalną nie znaczy koniecznie drogą. Możesz wyposażyć się w lokówkę, która będzie wykonana z ceramicznego materiału – albo z metalu. Taka lokówka najlepiej się sprawdza, w porównaniu z tanimi lokosuszarkami z plastiku. Fryzura nie musi być cała wymodelowana w loki – jak na zdjęciu – ale warto czasem podkręcić końcówki, czy wymodelować lokówką, by w rozpuszczonych włosach nie wyglądać ciągle tak samo.

 

Fryzury gwiazd nie zawsze korzystne: Beyonce

 

 

Wydaje nam się czasami, że gwiazdy które mają na swoich kontach miliony dolarów, mają wokół siebie tak wielkie sztaby stylistów i specjalistów, że po prostu nie mogą wyglądać źle, zwłaszcza kiedy wybierają się na ważną imprezę, gdzie na pewno będzie mnóstwo dziennikarzy i fotografów. A tymczasem wystarczy spojrzeć na zdjęcie jednej z najbardziej znanych wokalistek świata – Beyonce – aby przekonać się, że czasami i wielcy styliści i wielkie gwiazdy popełniają fryzjerskie błędy…

 

Eleganckie loki na długich włosach – czym je utrwalamy?

 

 

Niejedna z Was, która jest posiadaczką długich włosów, na pewno próbowała kiedyś wykonać samodzielnie idealne loki – i nic z tego nie wyszło, albo fryzura szybko się rozpadła. Kluczem do sukcesu jest po pierwsze dobra lokówka – a po drugie dobre kosmetyki do stylizacji. Na początek zawsze najlepiej jest użyć na przykład gumy do włosów, która sprawi, że tworzone loki nie będą się rozchodzić, kiedy zdejmiemy pasmo zawiniętych włosów z lokówki. Następnie, kiedy już wszystkie loki są gotowe, użyjmy lakieru do włosów.

 

 

 

Powabne loki, które długo się trzymają

 

 

Jeśli należysz do kobiet, które lubią podglądać blogi i strony internetowe poświęcone kobiecej modzie i urodzie, na pewno zauważyłaś pewną zależność: dziewczyny, które są popularne i wszystko – mówiąc kolokwialnie – „mają już obcykane”, zawsze wyglądają perfekcyjnie. Dotyczy to między innymi włosów. Dziewczyny początkujące ze swoją internetową twórczością nie zawsze im dorównują. Na przykład: trzeba wiedzieć, że aby wykonać z długich włosów piękne loki, które długo będą się trzymać, potrzebujemy przede wszystkim dobrej lokówki (nie lokosuszarki, wałków), a niekoniecznie masy środków utrwalających.

 

 

 

Bardzo długie włosy i loki – jak to zrobić?

 

 

Posiadaczki bardzo długich włosów na pewno doskonale wiedzą, jak to jest, kiedy próbujemy wyczarować gęste loki. Używając wałków do kupienia w sklepie za kilka złotych, musimy liczyć się z tym, że trudno będą się rozplątywać i loki mogą się przez to niszczyć. Lokosuszarki za niecałe dwadzieścia złotych ze sklepu też nie dają nam dobrych efektów, bo przegrzewają się zanim zdążymy zrobić całą fryzurę. Jeśli chcesz nosić loki na co dzień, musisz zainwestować w dobrą lokówkę… to gwarancja udanej fryzury.

 

 

 

Fryzura na co dzień – długie loki

Każda fanka blogów o modzie i urodzie doskonale wie, że jednym z najczęściej pojawiających się motywów jeśli chodzi o kobiece fryzury są… zwykłe loki. Kobiety lubią zabawę ze swoimi włosami – lubią poranną zabawę z lokówką. Jak to się dzieje, że zawsze wyglądają na swoich zdjęciach tak świetnie, a Ty kiedy zabierasz się za loki zawsze masz z tym problem? – Po pierwsze, używaj dobrych kosmetyków do stylizacji włosów, zadedykowanych właśnie takim zabiegom. Po drugie, używaj kosmetyków które tą stylizację utrwalą, aby włosy wyglądały dobrze długo. Po trzecie… cóż, musisz się uzbroić w cierpliwość i nabrać wprawy!

Fryzura do ślubu – i na wesele – ozdoby!

Stwierdzasz sama przed sobą, że zdecydowanie najlepiej czujesz się, kiedy Twoje włosy są rozpuszczone. Nie lubisz mocnych upięć i splotów, które Twoim zdaniem wyglądają nienaturalnie. Szykujesz się do ślubu i rozważasz, jaką fryzurę wybrać, aby wyglądała ona oryginalnie, elegancko – ale jednak wolisz zostać przy rozpuszczonych włosach? Doskonałym pomysłem dla Ciebie są akcesoria, które możesz wykorzystać do ozdobienia rozpuszczonych włosów. To spinki, opaski, sztuczne kwiatki które możesz wpleść we włosy – wszystko zależy od Twojego gustu!

Klasyczne loki na co dzień

Na co dzień nie mamy przeważnie czasu na to, aby układać włosy w skomplikowane upięcia, czy stylizować je tak, by wyglądały jak z żurnalu. Możemy jednak znaleźć swoje własne, sprawdzone sposoby na fryzury, które są eleganckie, szykowne i proste do wykonania. Na przykład jeśli dobrze wyglądasz w klasycznych lokach, takich jak na zdjęciu, kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniej lokówki, którą w szybki sposób ułożysz włosy tak jak chcesz. Dobierz także odpowiednie kosmetyki do stylizacji, które utrwalą fryzurę, byś nie musiała obawiać się, że nie przetrwa ona całego dnia w szkole czy w pracy.