Cieniowany bob – fryzura średniej długości

Dziewczyny, które noszą włosy średniej długości, równo przycięte, albo dziewczyny, które chcą skrócić swoje długie włosy – często szukają czegoś ciekawego, ciekawego cięcia, które można wykonać właśnie na włosach średniej długości. Bob robił furorę kilka lat temu, ale wciąż jest w łasce. Może być z grzywką albo bez, prosty, z włosami dłuższymi z przodu, cięty na pazurki – albo taki jak na zdjęciu, nieco cieniowany ale wciąż prosty.

Średniej długości cieniowane włosy

 

 

Fryzura jak na zdjęciu, średniej długości, dość mocno wycieniowane włosy, z pewnością wygodniejsza jest niż włosy bardzo długie. Jednak w zależności od tego jakie są Twoje włosy (jak się układają) musisz liczyć się z tym, że będziesz musiała fryzurze poświęcać trochę czasu każdego dnia, by całość wyglądała dobrze. Lokówka, lokosuszarka albo przynajmniej okrągła szczotka będą niezbędne, by ułożyć włosy idealnie w taki właśnie sposób.

 

 

 

Fryzura na co dzień – mocne cięcie, mocny kolor

Fryzura na co dzień nie musi wcale wymagać od nas wiele poświęcenia i czasu. Nawet krótkie, albo średniej długości włosy, mogą wyglądać pięknie i jednocześnie oryginalnie, jeśli zafundujemy sobie ciekawe cięcie. Przykładowym cięciem, które nie wymaga codziennych godzin stylizacji i modelowania, pokazujemy na zdjęciu. Średniej długości włosy, z odrobiną asymetrii i mocnym cieniowaniem, do tego ozdobione mocnym kolorem na końcówkach – taka fryzura jest oryginalna sama w sobie, nie musimy już martwić się o układanie koków, loków, czy wpinanie ozdobnych dodatków.

Koloryzacja i cięcie – fryzura na co dzień

Na zdjęciu widzimy idealny przykład tego, jak koloryzacja i cięcie włosów mogą sprawić, by fryzura była ciekawa i oryginalna na co dzień. Długie włosy zafarbowane na mocny czerwony kolor, plus ścięta na króciutko część włosów – i mamy ciekawą fryzurę nawet bez stylizacji. Jeśli jesteś odważna i nie boisz się takich rozwiązań, możesz wypróbować je na sobie. Jeżeli nie jesteś pewna co do koloru – czy na przykład czerwień będzie pasowała do Twojej urody – możesz użyć zmywalnej farby do włosów, albo szamponu koloryzującego, który po kilku myciach z powrotem odkryje Twój naturalny kolor włosów.