Cieniowany bob – fryzura średniej długości

Dziewczyny, które noszą włosy średniej długości, równo przycięte, albo dziewczyny, które chcą skrócić swoje długie włosy – często szukają czegoś ciekawego, ciekawego cięcia, które można wykonać właśnie na włosach średniej długości. Bob robił furorę kilka lat temu, ale wciąż jest w łasce. Może być z grzywką albo bez, prosty, z włosami dłuższymi z przodu, cięty na pazurki – albo taki jak na zdjęciu, nieco cieniowany ale wciąż prosty.

Średniej długości włosy – cieniować czy nie?

 

 

Gdy mamy wątpliwości fryzjerskie w rodzaju: jaka fryzura będzie dla nas lepsza, cieniowana czy prosta? Zafundować sobie tak zwane pazurki, czy mało widoczne cieniowanie? – Wówczas najlepiej jest wybrać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, w którym wizyta to nie tylko „proszę usiąść, tniemy?”, a odrobina rozmowy i tak zwane fryzjerskie konsultacje. Kiedy już raz zafundujemy sobie wymarzone cięcie, po konsultacji z profesjonalistą, na podcinanie końcówek czy regulację fryzury możemy uderzać do zakładów, gdzie za cięcie włosów zapłacimy 20 złotych, a jeśli nie będzie sporej kolejki, to spędzimy tam co najwyżej 20 minut.

 

 

 

Średniej długości fryzury – bob inaczej

Niedawno bardzo modne były fryzury, które nazywało się „bobem”. To fryzura bardzo prosta, ponieważ nie była ona w żaden sposób cieniowana, chyba że życzyłyśmy sobie dodatkowo grzywki. Tutaj widzimy podobną fryzurę do „boba”, z tym że włosy są wycieniowane. Jest je później łatwiej układać w wymarzoną fryzurę, ponieważ wbrew pozorom im mamy „rzadsze” na końcach włosy, tym łatwiej jest je wystylizować. Są bardziej podatne i lepiej układają się w wymyślone przez nas „wzory” i kształty.