Prosty kok ozdobiony bandamką – długie włosy

Opaski wykonane z bandamek, a więc niewielkich, kwadratowych chustek, popularne były w latach 80tych i 90tych. Teraz wracają do mody – i słusznie, bo wyglądają fajnie. Taką opaskę zrobioną z bandamki może nosić kobieta z grzywką – i bez grzywki. Przykład, jak zawiązać ładnie chustkę na głowie, do prostego upiętego wysoko koka, mamy na fotkach przypiętych do tego wpisu. Chustka będzie pasować w każdym kolorze, do każdego koloru włosów.

Bandamka na włosach wraca do mody – kucyk

Bandamki na włosach były modne kilkanaście lat temu, a dzisiaj wracają do mody. Wyglądają fajnie z włosami długimi, średniej długości a także z krótkimi fryzurami. Zwijamy chustkę w pas, tak jak widać na zdjęciu. Umieszczamy ją na włosach tak jak opaskę, związując na górze bądź z boku. Aby bandamka nam się nie zsunęła, zabezpieczamy ją wsuwkami, najlepiej w kolorze chustki.

Długie włosy – prosta stylizacja

Chcesz zrobić ze swoimi włosami coś wyjątkowego: dodać jakąś ozdobę, która nada Twojej stylizacji charakteru? Jeżeli lubisz rockowe klimaty, często nosisz jeansy, proste topy, t-shirty i koszule, do tego masz długie włosy, zaopatrz się w bandamkę, czyli małą chustkę. Możesz ją zawiązać na głowie jak na zdjęciu, aby swoim długim, rozpuszczonym włosom nadać charakteru. Najbardziej modne i najbardziej popularne są bandamki, które są czarne i czerwone, ale jeśli lubisz inne kolory, możesz śmiało na nie stawiać.